Skoda Octavia II 2.0 FSI - vymena motora za TFSI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Panak
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 19.08.2017 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Panak »

Máte niekto skúsenosti s týmto motorom ? Aký nájazd km moze vydržať ? Ako zistím že uz sa blíži jeho koniec ? Vdaka za všetky rady ...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Preboha , veď sa zobuď výdrž motora závisí len a len od toho kto s tým jazdí. Na firme dve identické autá kupované ten istý deň a jedna jazdila zo 700t km ,kým druhá mala pri 180t výmenu motora a aj tak sa 300t nedožila. Bez nejakej havarie. lol
Opýtaj sa Milana aké nájazdy robia jeho zákazníci s obávanými 2.5 TDI v grupe. :40bd: :40bd: Ak ti ten motor umiera postav sa pred zrkadlo a opýtaj sa sám seba - čo som pokafral. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

fuch mas na to prachy?toto nebude do 500 euro.je to rovnake ako na fsi.myslim blok motora.---------------vsetka technika je--------- v hlave valcov ------------a vsetko co k nej patri aj vyfuk od zvodov. + kabelaz a riadiacka motora.ak si to nevies spravit sam alebo nepoznas manika na to smola.podalsie potrebujes celeho darcu na taku prestavbu.aby sa to nezastavilo koli nejakej blbosti.a potom sa uz len modlit aby to aj nieco pojazdilo lol
Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Ja len nechápem v tomto prípade výmenu agregátu o výkone 110kw za 147kw, teda +37kw? A ešte k tomu na takej mrcine ako otca2? A že by to fakt nebolo za 0.45e Uff.
Ak sa smiem spýtať? Čo ťak viedlo k tomuto ťahu? Snáď len fatalitka na pôvodnom motore?

Keď som mal 22, boli chúťky na turbo za 2 litre na mojho prcka 1.3 lebo fakt na SK tak 3 ludia aktualne jazdia a robili si to sami doma na kolene. Ale hlava radí šetriť na bývanie.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ono je to lacne ak je darca za lacno a clovek si to vie spravit sam.no motory s takych darcov su uz aj vytahane.najhorsi problem je elektrika mechaniku prehodi kazdy sikovny mechanik ale elektrika to uz neni ako kedysi na starsich autach kde stacilo pod kapotou rozpojit konektory napojit inu kabelaz a presrobovat riadiacku motora.max robil problem imobilizer ale dnesne auta celu kabelaz vybrat aj s pojistkovkou to znamena palubka dole koberce dole cely interier vyhadzat.a to stoji cas a ak to ma robit nejaky majster tak ten jeho cas treba zaplatit.a za 2 dni sa to neda.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných