Central zamykanie felicia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erz
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.08.2017 21:53
Zdieľať na Facebook

Central zamykanie felicia

Príspevok od používateľa erz »

Zdravim, mkupil som feliciu 1.3MPI 1998, mam tam central, ale kupil som feldu od ruky no nepytal som sa preco ide odomykat len cez central a s klucom neviem vobec odomknut :) ci sa to vobec da niejak riesit, dakujem :)
erz
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.08.2017 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erz »

Mne by stacilo ak by sa dali s klucom odomknut len soferove dvere, lebo central mi odomkne vsetky styri naraz, neni tam len nieco niejak zaseknute ? nechcem davat robit komolet nove zamky + central.
erz
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.08.2017 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erz »

No, otocit klucom ide, ale nic sa nedeje, ani soferov cuplik nejde dole, kluc sa normalne zsstavi ale nic
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

V úvode píšeš, že neide odomknúť, a tuto že kolík nejde dolu, čiže zamknúť.
Felícia má obrovskú výhodu, že sa v nej môžeš veselo vŕtať a keď len trochu rozmýšľaš, nemáš čo dobabrať ... je to auto pre učňov. Dá sa na nej dobre učiť a naučiť.
Na nete sú pre Feldu dielenské príručky pre automechanikov ... tie si stiahni máš v nich všetko od klampiariny až po elektriku alebo si na Bazoši zožeň knihu - "Felicia - jak na to".
Čo sa týka Tvojho zámku - musíš zhodiť tapacír, tak sa dostaneš k mechanizmu zámku. Skús manipulovať s kľúčikom a pozeraj, čo sa deje so zámkom ... ak na to neprídeš, odstroj aj spolujazdcové dvere, ktoré sú predpokladám v poriadku a tam usleduj, ako má zámkový systém fungovať.
Keď na to prídeš, vymeníš vadný diel za pár euríkov - na Feldu sú diely dnes už temer zadarmo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných