Dvd opierky vs stropne DVD

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Dvd opierky vs stropne DVD

Príspevok od používateľa vasko21 »

Tak otázka veľmi jednoduchá keďže cestujeme veľa dvd je v podstate nutnosť ak môžem poprosiť skúsenosti ak máte a ktorú alternatívu by ste volili poprípade aj model bol by som vďačný.
Ďakujem. :4012:
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

2x tablet a media server do auta. Vyriesit tak akurat napajanie tych tabletov a video signal uz len vzduchom cez wifi v aute.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
katrik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.08.2017 11:31
Bydlisko: Zlaté Moravce
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katrik »

tiež som nad tým teraz v poslednej dobe rozmýšľal aj kvôli dlhej ceste na dovolenku. @Dep koľko ťa tak cca vyšlo to tvoje riešenie?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

car mirror box - od 50 €
tablet - od 50 €
kable a rozdelovace - 10 €

praca - ??

cena: od cca 110 €
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

Tablet na opierky som nejako ani nerozmýšľal nakoľko si myslím že to tam bude skákať ako opica predsa len ak je to opierka bude to zrejme stabilnejsie .preto sa pýtam opierka alebo stropne DVD poprípade skúsenosti či obchody čo by ste odporúčali.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

XY: 2x 50e za tablet plus 50e za box plus kable... to moc nevychadza 110e...

Zalezi v akom aute to chces mat. Ine je pozerat na obrazovku "hore" v MPV a ine zasa v nizkom sedane.. Chces to pre deti? Dve? Tri?
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

Jedna sa o Kiu Sportage , buď to bude v opierkach alebo v strede stropny prehrávač. Ale zatiaľ podľa príspevkov ma to nepusunilo nikam.
tiban
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.08.2017 11:57
Bydlisko: Slovenský Grob
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tiban »

tie tablety by som asi tiež radšej nechal tak, bude to nepraktické, lebo to by tam muselo byť veľmi dobré upevnené aby to neskákalo tak ako si písal. ja by som bola si za stropný prehrávač v strede
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

DVD so svojim PAL rozlisenim patri do minuleho tisicrocia. Ale prosim. Druha vec, uvazoval si napr. ako spravovat obsah do auta ? Dnes su smart riesenia uplne lacna zalezitost. S androidom sa Ti otvárajú ine moznosti, napr. cez wifi direct synchronizujes obsah servra v aute priamo z domu, samozrejme pokial auto parkujes pri domacej sieti.

Ak velmi tuzis po stropnom displeji, vies kupit paradny OLED displej, ak nebude smart existuje napr. Chromecast.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
vasko21
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 23.04.2008 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vasko21 »

Ok ale nevie niekto nejaké konkrétne riešenie ja sa v tom tak zas neorientujem . :zg282:
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Hotspot cez moje mobilne data a moje tri deti sa napoja vlastnym tabletom-mobilom. Teraz ked uz nie je ani datovy roaming tak je to riesenie aj na celu EU.
*
Kedysi mi tiez velmi dobre fungovali DVD prehravace na opierky z TESCa. Je to lahko demontovatelne a prehoditelne na ine auto ak mas aut viac, pripadne to vies pouzit aj na chate, v nemocnici a pod. Uplne staci suprava dvoch DVD namontovatelnych na opierky za cca 100 EUR a nemusis riesit kablovacku a nebude ta to trapit ani pri predaji auta.

https://prenosne-dvd-prehravace.heureka ... -7771dual/#
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných