Rekordér v počte stočených kilometrov?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

problem je ten ze ludia su blby z toho ako to kazdy podava.kupim auto z bazaru a do tyzdna pridem na to ze je stocene.pridem spat do bazaru a chcem naspat prachy pretoze auto je stocene.---bazaristi tocia stale okolo toho ze oni onicom nevedia,take uz kupili oni to nestocili su v tom nevinne---------a tam je ten problem.-----mna ako zakaznika nezaujima odkial je to auto a kto to stocil.kupil som ho od vas ---------a vam som zaplatil-------- cize teraz peniaze spat a auto si nechajte.{samozrejme su tam ine vybavovanie reklamacii musia spolupracovat cize napr nukaju ine auto ako nahradu za to stocene treba nastudovat} a tam to cele konci.bazar ma licenciu a na to mame na sk uz zakon.nesmie predat stocenicu.ziadne vyhovorky o dokazovani ze on bol tiez oklamany a bla bla bla.to su zase vyhovorky bazaristov.on skasiroval prachy za tovar cize auto ak ak preda srot tak vrat peniaze.treba sa zobudit a jednat s tymi predajcami jazdeniek.treba to brat ako ked kupujem pracku chladnicku telku radio.a vzdy aj vopred upozornit ak to bude stocene tak sa vratim.horsie je to ak sa kupuje auto od gadza.na to u nas zakon este neplati.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Atlas napísal:Ochrana osobných údajov nám nedovoľuje len tak si robiť s osobnými údajmi predajcov čo chceme..

Plus treba podotknúť, že ide o podozrenie.. Nemáme prostriedky niekomu dokázať, že tie kilometre stočil práve on.. Stačí, že nám do telefónu povie, že to auto už prešlo rukami inej osoby a bavíme sa v rovine slovo proti slovu..

Inzerát ako taký môžme, resp. musíme max. akúrat tak stiahnuť, pretože to, že km boli stočené je viac ako jasné..

Nechapem o ake dokazovanie ide? To snad ma dokazovat ten kto to vysetruje tak isto aj obstaranie dokazov? Tu ide o to ze take auto je zakazane inzerovat a pan (evidentne ma na tom zalozeny biznis) si dal inzerat kde predaval take auto cize porusil zakon (aj keby tie km nestiahol on co silno pochybujem), kto to stocil, kedy, ako je v tomto pripade bezpredmetne, bolo inzerovane auto kde boli manipulovane kilometre a tu sa niekto alibisticky vyhovara
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
henoxc
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10.11.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henoxc »

Tiez nechapem o co tu ide. Raz su tie kilometre stocene a hotovo tu sa nie je preco vyhovarat, ak to aj nebol on ale aj tak to predava takze minimalne pokuta by mala by mala byt a hotovo.
pavilion
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 17.09.2009 08:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavilion »

Ahojte,ako tak čítam Vaše komentáre tak rozmyšlam prečo je tomu tak.

Ako už bolo napísané ked má naozaj málo kilometrov je podozrivé a ak aj vyššiu cenu tak je proste nepredajné.

Vo vätšine prípadov je to ihned stočenka aj napriek tomu že by si niekto dal čoby len trochu námahy preveriť, možno to vie predávajúci bez problémov vydokladovať ale to už nikoho nezaujíma,proste je to stočenka a hototo...

Nechcem nikomu ublížiť ked napíšem že stáča ale nemusí to tak byť stále.
Dokazovanie tiež nieje niekedy úplne jednoduché a to sa pohybujem v tejto sfére už nejaký ten piatok a zažil som už všeličo ale aj tak ma dokážu jednotlivci prekvapiť.

Žial aj takto sa unás rozmyšla,ale čo už.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Janota Rudo napísal:Nie nepochopil si ma
Ktoré slová v mojom príspevku ti vnukli myšlienku že som ťa nepochopil?
Ja keď som predával tu auto ktoré som vlastnil 9 rokov tak som o 10-tej dal inzerát a o 16-tej už auto nemal.
Ono asi záleží aj na cene auta,je rozdiel predávať jazdenku za 15 tis. A za 1500.
Dať za jazdenku 15 tis. to si každý rozumný rozmyslí,pretože stačí troch zľaviť z nárokov (často krát zbytočných) a má široký výber z nových áut,bez šance nechať sa oklamať. V opačnom znení potom nastáva iba búchanie gebule o stenu.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

cviro123 napísal:Pedro a kolko je ta cena, na ktoru je potrebne to upravit? Urcite ina ked predavas a ked kupujes :)
Máš plnú pravdu čviro ale v jednom bode musí nastať zhoda inak nastáva situácia plačúcich predávajúcich aj kupujúcich.;-)
tonny
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28.11.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonny »

Tak isto, že by si chcel predávajúci trošku zarobiť a pridá si na tej cene ale tak zakaždým to má byť s mierou a tak aby mohol poprípade aj on potom púšťať z ceny ale pritom by nebol stratový. Keď sa nadstaví dobrá cena a je normálny kupca tak auto môže byť predané za deň a netreba žiadne stáčanie kilometrov, zakrývanie hrdze a podobne
PETO#21
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24.11.2008 10:28
Zdieľať na Facebook

Už je konečne na SK zlegalizovaný

Príspevok od používateľa PETO#21 »

VIN na preverenie: TMBAJ73T8C9013420

Dňa 14.8.2017 stav km 219987km a už je aj preverený cez kontrolu originality DDDD:)
Škoda mohol to tam nechať možno by viac zarobil na reklame

Želám veľa šťastia pri budúcom predaji... :d :D :40bd:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných