Skoda Octavia - zaseknutý zámok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - zaseknutý zámok

Príspevok od používateľa filapo »

Menil som cely mechanizmus na Octavii 1 2002 ročník z druhého autá. Prehodil som to , zabuchol dvere a už sa nedá otvoriť ani zvnútra ani zvonku. Keď ťaháme za Lanka , tak vôbec nic. Centrál funguje resp reaguje ale nedajú sa proste otvoriť. negiete niekto ako mam otvoriť ten zámok keď mam tapacir dole ??? Nejako vyradiť ten zámok mechanicky ?
:Dakujem
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Na tých dverách kde si menil zámok ti viditelne chodí centrál? Teda skáče cuplík?
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

No chyba je vo vonkajsej klucke daj dole ten kryt s hlinikom z klucky.. a uvolni lanko ten suudok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ibaže tú krytku vedla klučky odblokuje a vyberie tiež až po otvorení dverí kedže prístup je otvorom zozadu pri otvorených dverách.
Ale ak vieš lepšie daj návod.
gazda urobil školácku chybu,poskladal a nevyskúšal všetko pri otvorených dverách.Tj ručne preklopí západku zámka (to je ako by sa zavreli) potom skúsi vonkajškom otvárať aj vnútrajškom,dvere sú stále fyzicky otvorené.Prvý raz sa zabuchnú až keď je istota...panenka madová
filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filapo »

Školácka chyba - presne . Centrál behá , ten súdok som vytiahol a ťahal iba zan , všelijako možné kombinoval . Proste zostal zaseknutý ... a som v ... neviem čo s tým. Zámok ani nevyslovujem lebo sa už nedostanem k torxom čo držia zámok .
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

A si z BLAVY tak viem ti to opravit otvorit vodicove dvere!!!! Ale nie Zadarmo. :41c2: Pis SS.
filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filapo »

Z Martina
tequila
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.11.2017 08:12
Zdieľať na Facebook

problem predne dvere

Príspevok od používateľa tequila »

Zdravím, mám problém na roomstri, predné pravé dvere, niekedy sa zavreli niekedy nie, nedali sa odomknúť DO, tak sa vymenil káblový zvazok, v tom však problém nebol, problém ostal, potom sa vymenil aj zámok dverí avśak ked napojím konektor do zámku hned sa stiahnu obe predné okná a nereagujú na ovládanie, nedaj´sa vytiahnuť iba ak znova odpojím konektor. Vie niekto poradiť čo s tým?
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných