Skoda Superb 1.9 tdi , 2005

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jakubpd
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.08.2017 11:04
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb 1.9 tdi , 2005

Príspevok od používateľa Jakubpd »

Dobrý deň prajem mám problém na skoda superb 1.9 tdi nedávno mi začala vŕzgať niečo na zadnej náprava aj keď idem po nerovnom aj po rovnom povrchu , a druhý problém ako vimenim tu malu ledku v spätnom zrkadle ? Za každú radu ďakujem.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

P

Príspevok od používateľa cobo77 »

Mal som passata 12/2004 so smerovkami v späťakoch a keď prestala svietit smerovka u spolujazdca šiel som to vymenit do nie origo servisu...vedúci tam akurát nebol tak poslali nejakého zrejme učna a ten bol z toho v prdeli....Tak sme čakali az prisiel vedúci majitel autoservisu a ten to vymenil v pohode ,sám by som na to neprišiel ani za svätého(mal som strach aby som nedodrbal späťák predsa je tam vyhrievanie a celé v elektrike).. mení sa to celé v čom ti bliká ledkam či ziarovka neviem čo je vlastne ani dnu kus za kus. ..
Naposledy upravil/-a cobo77 v 13.08.2017 12:14, upravené celkom 1 krát.
Jakubpd
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.08.2017 11:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jakubpd »

Lenže ja to nemám smerovku ja to mám len čisto taký ledku na osvetlenie tuším to je a jedna prestala svietiť tak že ako to vymením :)
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Svieti len jedna. Znaci zapnutu funkciu automatickeho stmievania. To druhe co vyzera tiez ako LED je fotosenzor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných