Opel Vivaro combi biturbo L2

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

osor
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 03.01.2010 15:50
Zdieľať na Facebook

Opel Vivaro combi biturbo L2

Príspevok od používateľa osor »

Caute mate niekto skusenosti s tymto autickom.
Skusal som len kasnovi kratky v 92 kw verzi a celkom sami to pozdavalo
Aky je rozdiel medzi dvoma verziami 92 kw a 107kwlen soft ci aj vstreky ak vietr niekto.
Ake mate skusenosti stymto autom na dialnici plus spotreba
Dakoval za odpovede
lkopcansky
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 25.02.2013 14:09
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lkopcansky »

Pred vyše rokom sme podobný problém riešili. Či Vivaro alebo Transit Custom. Na základe dobrých skúseností sa uvažovalo nad Vivarom. Lenže nové Vivaro nemá 2,0dci ale 1,6 dci. Transit mal 2,2. Preto padla voľba na Transit. Neviem si predstaviť v úžitkovom aute, ktoré sú často preťažované objem len 1,6 litra. Nehovorím ešte o tej 107 kw verzii, to sú dve turbá na objem 1,6 litra. Po roku a pól užívania Transitu je len spokojnosť...Transit je 5 miestny, oddelený plechovou stenou od úžitkového priestoru...
xj12
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.12.2014 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xj12 »

Mam trafic s najsilnejsim 145 konovym motorom,verzia L2,6 miestne, zatial najazdenych od nova 6tis. km. Maximalna spokojnost, 6 ludi + komplet nalozeny + prives nebol problem v kopcovitom terene, krasne zvladal na 5-6ke. Na dialnici v pohode vykonova verzia,takze nech nehodnoti ten,kto ma transit a nikdy v tom nesiel. Kamos ma 3rocneho transita,ked skusal trafic,nechcel verit,ze to je 1.6ka a vraj ide lepsie ako transit. Robil som si prieskum,cakacia doba na fiat 7 mesiacov,opel vivaro 10, trafic mal byt 4mesiace,prisiel po troch. Cenovo najvyhodnejsi jednoznacne trafic. Nedam dopustit na to auto....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci zadávatel potrebuje info od ludí ktorí na tom majú už aspoň 250t km. Že 1,6ka stačí je po 6t km celkom nezmyselná info, napíš ak budeš mať 600t km :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xj12
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.12.2014 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xj12 »

Ked spravim rocne 15tis km,tak sa na to mozem vykaslat,co to auto urobi pri 600tis. km. Nie kazdy musi nabehat stotisice.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lenže primárne určenie toho auta je aby jazdilo 15t za dva týždne a firme zarábalo eurá. To že ludia si nakúpia nezmysli len zo samopaše to žiaden výrobca nedokáže ovplyvniť. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
[img]http://www.vauxhall.co.uk/content/dam/V ... _21576.jpg[/img]
Pozri o čom tu píšeme - toto je auto určené na dialkovú prepravu osôb nie na prechádzky okolo komína. S takýmto a podobnými rozvážajú prepravky opatrovatelky po celej europe. Dvaja šoferi a motor sa ani nezhasína. lol lol
A samozrejme od takýchto používatelov aj dostaneš relevantné informácie.Nie od Jožka , ktorý auto vytiahne nedelu pred kostol ,aby celá dedina videla že on na to má. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xj12
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.12.2014 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xj12 »

Pan sa pytal,ake mame skusenosti s danym motorom. Ale ako tu uz mnohi ludia napisali,su tu jedinci,ktori vedia prd povedat k teme,ale musia napisat. Hm,ked spravim rocne 15tis. km a podla oco13 je to zo samopase,tak si najblizsie kupim bicykel,aby som zostal pri zemi. To,ze to auto si aj pri takom najazde rocne zarobi niekolkokrat na seba,to asi nevadi....
osor
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 03.01.2010 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa osor »

Viete niekto aky je rozdiel medzi 92kw a 107 kw verziou ci len softwer alebo aj vstreky turbo hm
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní