Kúpa auta do 4500€

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trond33
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.12.2008 14:34
Zdieľať na Facebook

Kúpa auta do 4500€

Príspevok od používateľa trond33 »

Rozmýšľam nad C4 benzín.alebo niečo iné poraďte ...len benzin
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Len citroen?
trond33
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.12.2008 14:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trond33 »

Aj ine niečo
martinsm
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.08.2017 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinsm »

kupil som pouzity citroen c4 2008, 1.4 16v, ale zeby som bol nadseny z toho auta, to asi nie. Jedine co sa mi paci je dizajn a pristrojovka. Spotreba vysoka, vykon nicmoc, komfort nicmoc, diely lacne ale robota je draha s nimi.
...ale vsak co ine si ma clovek kupit, predrazeny koncern, vyjazdene toyoty, neviem ani ja. Mozno novu Daciu Sandero so zarukou.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

A to su prave veci, ktore su na aute na dva choboty. Dizajn aj palubovka. Netreba na grupu vzdy len kydat. Kopec O1, golfov a leonov nalietalo vela a majitelom nenarobilo vrasky na tvari. Mozno fiat, korejec, japonec este. Proste treba hladat v takom rozpocte ten najschodnejsi variant z pohladu spolahlivosti. My slovaci si myslime, ze ked naskrabeme 5k na auto, tak to za tu sumu musi uz. Byt cumlik. Ale bohuzial to tak nie je.
martinsm
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.08.2017 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinsm »

suhlasim, len bolo nad moje sily najst nieco normalne s koncernu, a c4 je velkostne to iste ako octavia 2 (kuk na rozmery, okrem kufra).
Nie, nemusi to byt cumlik, ale existuje vela medzistupnov medzi srotom a cumlikom.
Nemal som stastie si kupit dobru jazdenku z koncernu.
Povodne som chcel Golf 5 a Seat Leon.

http://www.smcars.net/attachments/hatchback-jpg.17428/
http://www.smcars.net/threads/skoda-octavia-2004.7103/
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

Ak si chcel výkon, mal si brať C4 2,0 hdi, 100kw, 320 nm, máme to v dome a má to slúšný ťah pri dobrej spotrebe (ťaháme s ňou často ťažší plachtovaný príves). Komfort je taký aký je, je to nižšia stredná trieda tak isto ako oktavia a nikdy to nebude rolls royce. Kilometrovo to má dosť, ale nejaké fatálne poruchy neboli a olej v motore ani teraz medzi výmenami neklesne ani o mm.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24978
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

martinsm napísal:kupil som pouzity citroen c4 2008, 1.4 16v, ale zeby som bol nadseny z toho auta, to asi nie. Jedine co sa mi paci je dizajn a pristrojovka. Spotreba vysoka, vykon nicmoc, komfort nicmoc, diely lacne ale robota je draha s nimi.
...ale vsak co ine si ma clovek kupit, predrazeny koncern, vyjazdene toyoty, neviem ani ja. Mozno novu Daciu Sandero so zarukou.

S takýmto prístupom ti ani nedávam šancu kúpiť auto k spokojnosti.Kazimír ti to pekne napísal,zakladáš veci na chlopotinách.Ludia vám je internet úplne na h...o lebo podstatné veci si neviete zistiť.Aut (dobrých)je plná riť,tak benzinových ako aj dieslových,dokonca nájde sa dobré aj v poslednej generácii.Problém prečo sa nik nechytá toho aby zostavil akúsi tabulku od dobrého z mizernému je premúdrelosť 5 milion ľudí SVK,tu každý vie všetko...takže všetko len vlastnou hlavou,ako pán premiér
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

martinsm napísal:kupil som pouzity citroen c4 2008, 1.4 16v, ale zeby som bol nadseny z toho auta, to asi nie. Jedine co sa mi paci je dizajn a pristrojovka. Spotreba vysoka, vykon nicmoc, komfort nicmoc, diely lacne ale robota je draha s nimi.
...ale vsak co ine si ma clovek kupit, predrazeny koncern, vyjazdene toyoty, neviem ani ja. Mozno novu Daciu Sandero so zarukou.
A vieš prečo si dopadol ako dopadol? No lebo si chcel za dané peniaze určitú triedu auta a zároven čo najmladšie
Keby si pozeral Golf/Leon tak by si kúpil zasa len vydojenú kravu, lebo tam aj to čo má bežnú cenu je dosť vydojené

Trečba sa vždy obzerať po menej oblúbených značkách. Nie že by Citroen medzi ne nepatril, ale tam si sa ulakomil zasa na nízku cenu vs mladý ročník.

Ja osobne by som zvolil Civic +-rv2002 1,6i a vôbec by ma nesralo že je o 6 rokov starší ako súčasná C4
martinsm
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.08.2017 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinsm »

mhlavaty napísal:
martinsm napísal:kupil som pouzity citroen c4 2008, 1.4 16v, ale zeby som bol nadseny z toho auta, to asi nie. Jedine co sa mi paci je dizajn a pristrojovka. Spotreba vysoka, vykon nicmoc, komfort nicmoc, diely lacne ale robota je draha s nimi.
...ale vsak co ine si ma clovek kupit, predrazeny koncern, vyjazdene toyoty, neviem ani ja. Mozno novu Daciu Sandero so zarukou.

S takýmto prístupom ti ani nedávam šancu kúpiť auto k spokojnosti.Kazimír ti to pekne napísal,zakladáš veci na chlopotinách.Ludia vám je internet úplne na h...o lebo podstatné veci si neviete zistiť.Aut (dobrých)je plná riť,tak benzinových ako aj dieslových,dokonca nájde sa dobré aj v poslednej generácii.Problém prečo sa nik nechytá toho aby zostavil akúsi tabulku od dobrého z mizernému je premúdrelosť 5 milion ľudí SVK,tu každý vie všetko...takže všetko len vlastnou hlavou,ako pán premiér
...nekupoval som citroen podla dizajnu a ani podla palubovky. Len som napisal ako to vidim teraz po uzivani. Auto bolo od 1. majitela, pravidelne servisovne v citroene, a takisto overitelne km podla servisnej knizky (75tis najazdenych). A s najvacsou skromnostou si dovolim napiat, ze neviem nic, nedavam rady, len pisem svoje (subjektivne} dojmy. A este musim jednu pozitivnu vec napisat, v aute mi zazrakom nic nvrzga, neklepe, je velmi tiche.
martinsm
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.08.2017 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinsm »

ivko1 napísal:
martinsm napísal:kupil som pouzity citroen c4 2008, 1.4 16v, ale zeby som bol nadseny z toho auta, to asi nie. Jedine co sa mi paci je dizajn a pristrojovka. Spotreba vysoka, vykon nicmoc, komfort nicmoc, diely lacne ale robota je draha s nimi.
...ale vsak co ine si ma clovek kupit, predrazeny koncern, vyjazdene toyoty, neviem ani ja. Mozno novu Daciu Sandero so zarukou.
A vieš prečo si dopadol ako dopadol? No lebo si chcel za dané peniaze určitú triedu auta a zároven čo najmladšie
Keby si pozeral Golf/Leon tak by si kúpil zasa len vydojenú kravu, lebo tam aj to čo má bežnú cenu je dosť vydojené

Trečba sa vždy obzerať po menej oblúbených značkách. Nie že by Citroen medzi ne nepatril, ale tam si sa ulakomil zasa na nízku cenu vs mladý ročník.

Ja osobne by som zvolil Civic +-rv2002 1,6i a vôbec by ma nesralo že je o 6 rokov starší ako súčasná C4
...suhlasim, ale musim napisat, ze som mal celkom moralny problem kupit uz starsie auto z tychto rokov (2002 +-). A este som sa ulakomil aj na nizke km, co pri benzinaku zohrava celkom dolezitu ulohu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných