VW Passat 1.8 TSI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maykoo
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 02.03.2011 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maykoo »

Petzi: radšej ako nadavať na auto ktoré si v živote nemal porieš svoju gramatiku.
Mám 10r kiu ceed, okrem jemnej povrchovej korozií na ramenách je podvozok a kasna bez zrnka hrdze, nadavať na Kie do hnojov môže iba trol....nie su žiadny zazrak vesmíru ale su to veľmi solidne a spoľahlive auta...a nove kie urobili obrovsky krok dopredu oproti "starym" 10ročným, výborná voľba na kúpu a nie ani ja nemám žiadne provízie.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Ty si mechanik? Keby si bol tak to nepustis ani do dvora tolko ku Kii.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Petzi teba sponzoruje asi wv group a onanujes nad tými vysávačmi tsi ...... v inom aute ako vw group si asi ani nesedel...ja mu tu píšem auto čo najnovší ročník so zárukou. ...https://www.autobazar.eu/hyundai-i30-cw ... 84050.html teraz je to podobné a si predstav ročnik 2015 ....HYUNDAI....
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Cobo77 Ty si asi jediny co tu nepochopil co zadavatel chce. On chce hlavne grupu a ziadne korejske brhliny typu Kia ty lolo.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Hnojdaj som mal na mysli.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hyundai už v roku 96 mala velmi solidné autá a mal som prípad aj staršiu pani tu kúsok z vidieka čo najprv Accenta rozmlátil starý pán.Urobili sme,nevideli sme auto cca 5 rokov,rozbila ho ona,havária presne na pravý predok ako tá predošlá.opäť po oprave sme ju nevideli zo 5 rokov až prišla že blbne taký ten prikladací bezmeg immo mal uvolnený kontakt.Tie autá treba zo zemského povrchu zostreliť,lebo to pôjde ešte v ére vodíkového pohonu o sto rokov.
Zastarajú morálne a majiteľom skôr neskôr dôjde trpezlivosť počúvať infantilné poznámky okolia o črepe,arche a pod.
Keď sa hladalo vlani auto pre syna sme prechodili všetky značky.A tak napr Hyundai i30 kombi bol z celej plejády všetkých aut jediný,kde bolo vzadu ľudské sedenie.Vedľa stojací i35 sa tomu ani nepriblížil.Tá i30 bola veľmi horúci kandidát,ale kedže sme chceli výlučne diesel padlo rozhodnutie iné.Pýtal som sa kolegov v dielni (koho iného ?!) s čím sa potýkajú dané typy a zostal som prekvapený velmi pozitívnym názorom.Tak ako tu už niekto písal,tak Kia ako aj Hyundai prešli kus cesty a grupe ešte tvrdo podkúria predajnými výsledkami.Nie každý kupoje "imidž",niekto proste chce auto ktoré ho nevyciciava ako pijavica a stačí že mu dobre a bezproblémove slúži.Aj keď zapadne v dave,ale tomu čo má v riti jednu dieru a nie dve,to bohate k spokojnosti stačí
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

Tak tak.ja mam h.accent,98.205,000km navrkane.auto nezmar,ide a ide.na tu dobu je aj vybava ok,klima,central blablabla.ako fakt minimalny servis.uz sluzi ako 2 auto v rodine.dalsie auto kia cee'd.benzin,1.6.za 3 roky 60.000 km,iba spotrebak a teraz klimovy chladic.za mna spokojnost
donatel
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.06.2014 20:28
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donatel »

pedro727 napísal:len tak na okraj, je tá oprava tsi drahšia ako nejakého diesla?
asi ani nie.
aj nad dieslami sa už pekne zmráka, keď sa to rozbehne že začnú mestá zakazovať vjazdy dieslov, to bude popichovka :)
myslis pre stare hajtry a hnoje lol
tomket11 napísal:Prečo za každú cenu VWgroup?

Ked uz passat alebo oktavku, tak tdi. Nič iné, je to smutne...ale budes mat najmensie prevadzkove naklady. (Samozrejme na chrapuna treba Dpf off/ egr off/ kat off) a mas vystarane... len menis olej a raz pride aj na turbinu. Pokiaľ nechodis mimo sk/cz nemusis sa bat. U nas to absolutne nekontroluju ci to mas ci nie.

Ja osobne by som ale taketo auto nechcel...pretpze by som nebol chrapun ktory to vykucha. Smutna realita je, ze 9 z 10 známych jazdi bez dpfka...takze verim ze viac ak 50% aut tu nema dpfka.
tak to je velmi smutne ze to takto je. osobne nechapem naco si ludia kupuju auta, ktore maju problem udrziavat v normalnom stave tym myslim ze ked sa nieco doserie tak sa to urobi a da sa tam TO co tam ma BYT. Ale ako vravis typicka Slovac... Kazdy by chcel mat neviem ake auto a najradsej by donho lial iba naftu a aby to zralo 3 litre.... :3020:
Pozri ak by ludia zarabali normalne peniaze tym padom by si mohli dovolit nerobit to co popisujes ze sa deje, tak by nebol problem pomaly s nicim. Ale pri nasich platoch sa cudujem ze tu jazdia take auta ake tu jazdia :) Aj najhorsie auto moze byt pre niekoho najlepsie ak sa on stara a dopraje mu :)
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

pre žiadne staré hajtry a hnoje ale pre diesle ,sa zobuď :d :D

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných