Problem s nastartovanim skoda forman

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Problem s nastartovanim skoda forman

Príspevok od používateľa koloman79 »

Dobry den stala sa my taka vec , bol som na rybach a vosiel som do vacsej diery a vtedy auto zhaslo je to karburator 1,3 forman , doteraz nebol problem s nastartovanim a odvtedy nestartuje a ak sme tahali domov auto popritom som skusal nastartovat a strielalo do vyfuku kde sa my stredny vyfuk aj otvoril ale nie nastartovat co by mohol byt problem ja predpokladam ze sa my prestavilo zapalovanie ale poradte my co a ako to riesit dakujem pekne
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

stara, vytahana retaz skocila ako keby si svihol bicom...uz by si nemal skusat startovat....
koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

dobry den

Príspevok od používateľa koloman79 »

dobry den a mohol by byt aj iny problem alebo len tento a pri praci treba vybrat motor alebo sa da spravit ze ostava motor v aute
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

toto veru na iny problem nevyzera ani zdaleka podla toho co popisujes tak najskor ide o retaz cim viac budes sa snazit startovat tym horsie takze nekomplikuj si to este viac zbytocne
koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

dobry den

Príspevok od používateľa koloman79 »

ano ako my tu radili uz nestartujem , a ta retaz treba kupit novu , nasadit ju a vsetko je ok alebo my mohlo odist aj zapalovanie ktore tiez treba dostelovat ? a v akej cene to moze byt takato oprava s novou retazou cca. ci to nie je zbytocne len preto sa pytam dakujem za odpoved velmi pekne
koloman79
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koloman79 »

vyriesene dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných