Prepis vozidla v okrese

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ladislav.s
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 27.10.2008 15:31
Zdieľať na Facebook

Prepis vozidla v okrese

Príspevok od používateľa Ladislav.s »

Cawte.Potreboval by som pomoc pri prepise auta v okrese.Auto budem odhlasovat ja kedze mam splnomocenie od majitela na tento ukon.Mám pred sebou tu ziadost o vykonanie zmeny s neviem ci na tlacivo ktore ma vyplnit povodny majitel mam vypisat jeho udaje a podpisat sa mam ja namiesto neho kedze mam to splnomocnenie???Dalsia vec,ak budem robit obe vykony odhlasenie a prihlasenie musim najprv auto odhlasit a tak ist na obhliadku a vratit sa spat prihlasit alebo staci ist najprv na obhliadku a potom urobit vsetko naraz?Ďakujem,sorry ale nenasiel som take info na nete
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Prídeš ráno na obhliadku a potom zvyšok.mas plnú moc na prepis.vsecko vybavené.aj keď nechápem rovnaky okres a majitelovi sa nechce prísť.
aundy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 20.04.2017 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aundy »

myslím, že nebudeš musieť ísť na obhliadku dvakrát. vravím podľa nás lebo sme tiež nemuseli. oni si tam tiež radi uľahčia robotu a na všetko majú čas. ale najprv si daj urobiť obhliadku a až potom sa "postaviť do radu" lebo ťa otočia. my sme sa aj pýtali čo skôr a aj tak nám povedali zle. a papiere môžeš vypísať ty keď máš splnomocnenie
balodzio
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.07.2017 09:04
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa balodzio »

seven549 takže ráno na obhliadku musí prísť aj majiteľ aj keď mám od neho na všetko splnomocnenie? a môžem teda tie papiere tým pádom zaňho vypísať ja a aj to podpísať?
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0903832840 a 11 neregistrovaných