Hyundai Accent - vadny posilnovač

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

Zdravim, my mame taky problem. Accent 2007, 1.4i. Servo nam nevypina, ale strasne vrzga pri toceni s volantom, na mieste aj behom jazdy. Zvuk je hnusny, akokeby tam nieco bolo polamane a pri toceni sa to o to otiera a jemne cititelni je to aj na volante.
Vdaka vopred.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

vŕzga volant alebo niečo pri kolese ?
2fycke2
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 30.01.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2fycke2 »

skor nieco v riadeni. medzi volantom a riadenim nieco.
1imro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.10.2012 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1imro »

Caute mam problem s kontrolkou EPS hlavne za studena ale sa to uz ukazuje aj ked je auto zohriate a zistil som ze je to servo. Kolko taka sranda stoji na accenta 2007? Treba menit len tu somarinu pod volantom alebo aj ostatne na naprave ked to bzuci za studena pri otacani len pri volante? Dik


Accent 1,4 16V 71kV 2007
mravec1987
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 03.10.2008 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravec1987 »

larry164 napísal:Takze, servo je zda sa byt opravene, zaco chcem podakovat panovi MalĂ©mu z Pezinka, ktory bol velmi seriozny.
Po doslednom hladani problemu, som prisiel na to ze problem nie je v riad. jednotke, ale v snimaci natocenia volantu. Ten je svojou konstrukciou predurceny ku kazivosti, co potvrdzuje jeho stale novsie verzie. Tento bol rozobrany a vycisteny. Na velke pocudovanie nebol opotrebeny len strasne zaneseny, co dava predpoklad ze by mal este co to vydrzat.
Este raz velka vdaka panovi Malému.

...takze, kto kupi servo? :-)
Zdravim Larry
Mozem mi prosim povedat kolko stalo vycistenie to ho snimaca a ako dlho to trvalo? Pripadne poslat mi cislo na spominaneho pana Maleho? Velmi by mi to pomohlo, mam rovnaky problem ako ty. P.S. Sevo ti ''len'' vypinalo alebo ti aj vrzgalo.
Dakujem
zorvan
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.10.2010 16:23
Zdieľať na Facebook

Re: problem so servom resp snimacom na riadeni

Príspevok od používateľa zorvan »

olympia88 napísal:
Sisuliak napísal:Opravujem posilovace riadenia Huyndai NEW ACCENT


kto potrebuje opravit servo, moze sa u mna objednat a nasledne prist do Ba na opravu
popripade ak mi zaplatite naklady na benzin tak pridem k vam opravit domov
ale musite zabezpecit garaz

kontakt na mna najdete tu
http://forum.cars.cz/hyundai/viewtopic.php?f=52&t=26149
sisuliak, mohol by si mi prosim poslat kontakt na seba na olympiapetrova@zoznam.sk, pretoze ten link mi nejde. vdaka
Sisuliak
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.04.2008 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sisuliak »

Momentalne kontakt na kvalitne zrepasovane posilovače pre Accent najdete tu: alebo mi napiste spravu
http://forum.cars.cz/hyundai/viewtopic. ... 90#p455835
Použivane sa neoplati kupovat, vetšinov su všetky vybehane alebo poškodene od nehody/havarie.
Najvhodnejsie je si dat zrepasovat Vaš kus a chvilu vydržat bez auta. Oplati sa investovat a budete velmi spokojny

Ak sa vam nechce telefonovat a mate neake otazky tak mi napiste sukromnu spravu na Hyundai Accent fore alebo tu.
mishka9999
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.12.2017 19:29
Zdieľať na Facebook

kontrolka check

Príspevok od používateľa mishka9999 »

Ahojte mam Hyundai a ukazuje mi na displey kontrolku check. CO to znamena a co ma to bude stat. Auto ma cc 6r uz je vymeny vzduchovy filter aj ine nikdy mi to neurobilo dnes prvy krat. Dakujem Nitra a okolie

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní