SEAT LEON 1.6 poradte

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

wrigleys velká škoda že som necitoval tvoj pôvodný príspevok, bolo by pekne vidieť tvoju priblblú detskú otázku... Aby som to upresnil , dotyčný mal problém s nejakým odstávajúcim plastom v interiery , teda sa mu zdalo že "trochu odstáva" ... Preto bola moja odpoved taká ako bola...
Naposledy upravil/-a ivko1 v 05.08.2009 20:48, upravené celkom 2 krát.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

italcars.......
nemôžeš brat všetko tak vážne
a mna by neurazilo keby my niekto povedal že mam iveco :41c2:
a ani neviem čo je na tom uražajuce............alebo smiešne
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

LOCHNESS napísal:italcars.......
nemôžeš brat všetko tak vážne
a mna by neurazilo keby my niekto povedal že mam iveco :41c2:
a ani neviem čo je na tom uražajuce............alebo smiešne
pohodka nič sa nedeje ale pomozeme autorovi temy nie? nebudeme špinit vlakno
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrigleys »

gamavox009 napísal:dilino si ty. Keď sa pýtaš na auto tak napíš aspoň rok výroby. :40bd:
ty magor ta co LEON-y kolko maju 20 abo 30 rokov jak stare sunky ty mantak rok je 2000 a ked chces tak pisat kktiny tak radsej ani nepis pytam sa slusne a ty slusne neznaš ty hoblina :3020:
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrigleys »

italcars napísal:skus popozerat po niečom vykonnejšom ako je 1.6 :)
Diky za radu uz som skusal ale ked som si prepocital naklady na poistku a pohonne hmoty staci mi aj to :papa:
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrigleys »

BLINDSIDE napísal:prosim Ta, naco chces mat z leona sportak ? To auto nato nie je stavane a ma to 100PS a uplne to staci na to afticko. a s urcitostou mozem konstatovat, ze ho potrebuje iba na presun. Velmi by mna zaujimalo aky mas Ty taliaaansky sportak spormaggiore Prudenza nel percorrere i sentieri :28b7:
Diky moc za podporu aj ja si tak myslim :3035:
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrigleys »

ivko1 napísal:wrigleys velká škoda že som necitoval tvoj pôvodný príspevok, bolo by pekne vidieť tvoju priblblú detskú otázku... Aby som to upresnil , dotyčný mal problém s nejakým odstávajúcim plastom v interiery , teda sa mu zdalo že "trochu odstáva" ... Preto bola moja odpoved taká ako bola...
neojebuj ľudzi :40bd:
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wrigleys »

italcars napísal:
LOCHNESS napísal:italcars.......
nemôžeš brat všetko tak vážne
a mna by neurazilo keby my niekto povedal že mam iveco :41c2:
a ani neviem čo je na tom uražajuce............alebo smiešne
pohodka nič sa nedeje ale pomozeme autorovi temy nie? nebudeme špinit vlakno
uaaaa mna z vas jebne vy ste si urobili vlastnu tému z mojej no diky vaaááám :3c90:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa cicmanec »

wrigleys napísal:
ivko1 napísal:wrigleys velká škoda že som necitoval tvoj pôvodný príspevok, bolo by pekne vidieť tvoju priblblú detskú otázku... Aby som to upresnil , dotyčný mal problém s nejakým odstávajúcim plastom v interiery , teda sa mu zdalo že "trochu odstáva" ...Preto bola moja odpoved taká ako bola...
neojebuj ľudzi :40bd:
Jediný, kto tu oj.buje ľudí, si ty!!! Ja si tiež veľmi dobre pamätám tvoju primitívnu otázku na odstávajúci plast pri bezpečnostnom páse! Si myslíš, že si frajer keď si zedituješ príspevok. Pôvodný text sa síce nezachoval, ale je tam aspoň poznámka, že príspevok bol upravený. Ktovie prečo...
wrigleys
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 26.01.2009 16:53
Zdieľať na Facebook

Re: .

Príspevok od používateľa wrigleys »

cicmanec napísal:
wrigleys napísal:
ivko1 napísal:wrigleys velká škoda že som necitoval tvoj pôvodný príspevok, bolo by pekne vidieť tvoju priblblú detskú otázku... Aby som to upresnil , dotyčný mal problém s nejakým odstávajúcim plastom v interiery , teda sa mu zdalo že "trochu odstáva" ...Preto bola moja odpoved taká ako bola...
neojebuj ľudzi :40bd:
Jediný, kto tu oj.buje ľudí, si ty!!! Ja si tiež veľmi dobre pamätám tvoju primitívnu otázku na odstávajúci plast pri bezpečnostnom páse! Si myslíš, že si frajer keď si zedituješ príspevok. Pôvodný text sa síce nezachoval, ale je tam aspoň poznámka, že príspevok bol upravený. Ktovie prečo...
no co aj ked ale keby ste vedeli aspon normalne napisat a ne hned ze debilna otazka vy ste co retardi sak som sa len normalne pytal nic viac a inac dnes som na rezerve mal mokro tak mi vysvetli to ked vies vobec preco mal som zabaleny do cervenej handry zdvihak na kola a cela bola mokra a ked napises kktinu tak radsej ani nepis ja sa pytam normalne jooo

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných