svieti kontrolka teploty chlad. kvapaliny

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fabka950
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.01.2015 12:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabka950 »

Ďakujem, si milý, ale predpokladám, že KE sú Košice a ja som z dedinky pri Bratislave -z Chorvátskeho Grobu - takže.....Skúsim so synom tie kábliky ešte. :2f93:
fabka950
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.01.2015 12:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabka950 »

Mám ešte dotaz - svietila mi zničohonič - za jazdy sa rozsvietila kontrolka EPC - zdalo sa mi doma pri garáži, že mi nefungujú brzdové svetlá. No večer v tme som po vychladnutí znova skúsila a už bolo všetko ok - kontrolka nič a brzdovky svietili - mohlo by to niečo znamenať? Len mi pískala tá kontrlka chlad. kvapali jy - ale to už je normál.
fabka950
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.01.2015 12:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabka950 »

A Keby náhodou odišiel - je to drahá oprava?
fabka950
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.01.2015 12:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabka950 »

Super ďakujem :o :o
pater35
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.10.2015 12:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pater35 »

Aj ja mam problem menil som novy motor dal som novy termostat nove cidlo novu nadobku a kontrolka mi svieti stale mam pocit ze sa motor rychlo zohreje teplota mi vystupi na polovicku a neklesa ale motora sa nemozem ani dotknut a to prejdem 3 kilometre neviem ci je to ok viete mi poradit bojim sa s nim chodit. Dakujem jedna sa o 1,4 mpi
luboro75
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.03.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Svieti mi kontrolka teploty chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa luboro75 »

Dobrý deň, potrebujem poradiť svieti mi kontrolka chlad. kvapaliny a to som už vymenil aj novú nádobku.Ale nie furt, naštartujem raz svieti prejdem príklad kilometer vypnem motor, na ďalší naštartujem a je dobre. Nemôže to robiť napr. kábel od čidla ??? Poraďte ...
hevo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.10.2016 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hevo »

Zdravím
Mám podobný problém, ale zatiaľ to tu nikto nespájal s vonkajšou teplotou. Auto mám od apríla, všetko bolo OK. Prvý krát kontrolka zasvietila spolu s hláškou "skontroluj chlad.kvapalinu" po niekoľkých sekundách po štarte až pri prvých mínusových teplotách. Skúšal som viac krát vypnúť a naštartovať. Kvapaliny je dosť. Doteraz stačilo otvoriť viečko nádobky s chladiacou kvapalinou, zavrieť a ešte raz naštartovať auto.
Može nejak súvisieť táto hláška s mínusovými teplotami? Alebo bola náhoda, kedy sa to prvý krát prejavilo..
1princess25
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.01.2013 14:37
Zdieľať na Facebook

Re: svieti kontrolka teploty chlad. kvapaliny

Príspevok od používateľa 1princess25 »

michalpristas napísal:Stale mi svieti kontrolka teploty chlad. kvapaliny , vymenil som snimac taploty a nic. Obe hadice ku chladicu su teple, takze termostat je asi OK,vody je tiez dost. Ide o Fabiu 1,4 MPi
zavolaj na 0903385279 a ja ti vysvetlim
1princess25
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.01.2013 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1princess25 »

michalpristas napísal:
KORNAZ napísal:v nadrzke na vodu mas zaoxidovane cidla na vysku hladiny kvapaliny
Vdaka za radu , ale nestaci ju len vyplachnut nejakym pripravkom? :2f93: javascript:emoticon(':2f93:')
ano arva za 3e. Rozdel sy ju na 3 krat a vyplachni. olej vzdy vyplave na povrch ked sa voda zohreje ten problem ti hned prestane a kontrolka ti uz nebude blikat
1princess25
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.01.2013 14:37
Zdieľať na Facebook

Kontrolka chladiacej kvapaliny blika

Príspevok od používateľa 1princess25 »

Ako som spomenul vyplachnut nadobku arvou .potom
s jarom a teplou vodou potom cistou .prejst 100km a znovu t.j.3 krat .a bude pokoj.zbavite sa mastnoty a je to :2f93: :2f93:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných