Audi A4 b8 - isofix

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Dakujem vsetkym
A4 3.0Tdi 2013 180kw
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Ahoj.

Ak môžem poradiť, kašli na Isofix. Hlavne ak nemáš aj horné uchytenie Top tether. Vtedy je pás bezpečnejší. Ja v aute isofix mám a sedačku uchycujem pásom, už pri druhom dieťati. Ako tu už niekto spomínal, napr. Römer majú perfektne vyriešené upevňovanie pásom. Nasadiť sedačku s isofixom trvá 10 sek, Römer bez isofixu 30 sek. Toľko času si človek nájde a sedačka drží ako prilepená.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Isofix je dobrý už len v tom že tá sedačka drží pevne na svojom mieste a nechodí 15-20cm po sedadle auta ak do nej decko nastupeje. A ak má sedačka isofix tak predsa sa aj decko tak či tak páše pásom auta takže jaký problém a že prečo by to nemalo byť moc bezpečné? čím viac bodov drží sedačku tým je bezpečnejšia aspoň si myslím ja osobne. A okrem toho normálne mysliaci človek nemôže mať problém to poistiť ešte popruhom extra poza operdalo auta a tá sedačka tam potom drží ozaj ako keby bola súčasť auta. To len treba trocha rozmýšlať ak dačo robím .
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Tu poslednu poznamku si si nemohol odpustit vsak,pardon ze nemam skusenosti dake s tym tak radsej pytam a necham si poradit..
A4 3.0Tdi 2013 180kw

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných