Renault 2.0dci 127kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hliny.zalozna
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 11.01.2009 12:29
Zdieľať na Facebook

Renault 2.0dci 127kw

Príspevok od používateľa hliny.zalozna »

Zdravim, najde sa tu niekto,kto z vlastnej skusenosti poradi na 100%, ci maju bloky motora rovnake 2.0dci 110kw a 2.0dci 127kw??? Zhanam blok na Espace IV 2.0dci 127kw M9R D7.... Len ci je blok rovnaky aj pri 2.0dci 110kw..? Dakujem
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Neporadim ti,no ako 1:by som si vyskusal najst odpoved na tvoju otazku na Renault forume,ak sa nedopatras k ziadnej informacii tak skus forum u susednych Cechov-najdi si cas a si prelistuj stranky.Inac autorizak cize Renault ti tiez poradi ak ich navstivis,zavolas.Ved vies,za opytanie nic nedas. :zg282:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ja by som odpovede na takéto otázky hľadal u skúseného mechanika v autorizovanom servise.
Samozrejme že sa aj medzi účastníkmi nejakého fóra môže niekto taký vyskytnúť, ale keď mechanik každý deň robí len jednu značku, tak je pravdepodobnosť takej vedomosti omnoho vyššia.
Lebo hocikto iný, komu to neprešlo cez ruky môže vychádzať len z číselného označenia a tam stačí nejaká drobná odchýlka, z tvojho pohľadu nepodstatná, aby to bolo považované za iný výrobok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných