Kia Sportage 2 0 CVVT , 120kw AWD , 37tkm , 2012 LPG BRC

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Tommi2.. auto som kúpil pred 10mes. Malo najazdené 18tk stačí ako odpoveď? Radšej poprosím k téme... Alebo, 100km za 12eur? Alebo za 6eur, čo by si si vybral?! S predpokladom vlastniť 5-7 rokoch zober kalkulačku..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

tommi2 napísal:Zaujimalo by ma naco si niekto namontuje plyn, ked za 5 rokov najazdi 37000km...
No sory za off topic ale musím aj ja odpovedať rýpalovi
Jazdím na plyn 32 rokov a aj auto ktoré držíme ako rezervu a teda najazdí možno 200km do roka musí mať plyn. Mám tri deti a ani jedného nikdy nenapadlo , že by mali jazdiť na iné palivo ako na plyn. To nie je o kilometroch ale o životnej filozofii.
Toto som našiel na Bazoši https://stroje.bazos.sk/inzerat/7516512 ... LPGCNG.php
A ak ste ešte nevideli kosačku na plyn tak ja vám ju v dohladnej dobe predvediem
ešte foto Obrázok
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Oco13.. dnes som prešiel z východu do BA spodnou trasou, videl som 4 TDI pri napájani sa na hlavnu cestu, no radšej som zapinal vnútorný okruh privodu vzduchu...ako toto môže mať emisnú?! Nikdy nepochopím! No toto, je ich životná filozofia...
tommi2
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.09.2011 23:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommi2 »

K teme: ak je to benzinom, tak mne sa este osvedcilo dat do benzinu VIF, nie je nejak zvlast drahy, takze sa to vyplati hoc aj pri kazdom tankovani. Mne to pomaha pri kosackovom benzine...

truck123:tak v tom pripade sa to samozrejme oplati, ja som myslel, ze si prvy majitel.
Co sa tyka diesloveho dymenia, je to o pristupe k udrzbe, obcas jazdim aj na 18-rocnom diesli a zadymi len pri kick-downe.

oco13: nechcel som byt za rypala, je to presne ako si napisal, ze LPG je o kilometroch, alebo o zivotnej filozofii, alebo jedno z druhym :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja som strašne lakomý , prerobil by som aj motorovú pilu na plyn. No a deti keď doma nič iné nevidia len sporáky a vždy tankujú plnú za dvacku tak to prijali tak nejak automaticky. Chlapci sa na zábavách nemohli ani opiť , vždy boli šoféri - lebo šak s tebou sa to oplatí - im vraveli. Na to sa lahko zvyká.
Paradox je že pri vykurovaní domu som plyn opustil a prešiel na štiepku z vlastnej produkcie. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To sa asi nedá - najskôr bude kosačka alebo štiepkovač. Ten reduktor je písaný na Hondu gx.... a jej klony. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco aby som nekazil tam tomu hore kseft na bazosi v ss ti posielam odkaz

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní