Fiat Bravo II - nesvieti stretávacie a dialkové svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Fiat Bravo II - nesvieti stretávacie a dialkové svetlo

Príspevok od používateľa mchael »

Chcel by som poprosiť o radu, zistil som, že mi nesvieti stretávacie svetlo na šoférovej strane a rovnako ani dialkové, avšak smerovka a parkovačka funguje. Skontroloval som poistky, prepálené nie sú aj keď tie kovové nožičky majú do čierna nádych. Aký postup by ste poradili? Za odpovede k veci vopred ďakujem[/quote]
michaltalabka
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.11.2013 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michaltalabka »

Mne nesvietilo tlmene.A vo vnutry som mal kontakt roztaveny a ziarovka nemala kostru.Ale mal som aj zaoxidovane kontakty v konektore do svetla
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

Do polovice problém vyriešený. Diaľkové už funguje, problém bola žiarovka, čo som vôbec nepredpokladal, keďže tie skoro ani nevyužívam.

Avšak stretávacie stále nie. Na mieste poistky bolo cez 14V pri zapnutom motore, na obidvoch stranách rovnako, avšak na združenom konektore ktorým idú káble do svetla na mieste stretávacieho nie je napätie. Nepredpokladám, žeby kábel bol niekde preseknutý, keďže sú takými plastovými trúbkami zaizolované.

Pozeral som aj relé stretávacích svetiel, ale kontakty vyzerali normálne. Nejaký nápad ešte ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných