Rada ohladom noveho auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Imon
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.07.2017 19:07
Zdieľať na Facebook

Rada ohladom noveho auta

Príspevok od používateľa Imon »

Dobry den
Uz chvilu uvazujem o kupe auta ale neviem ake by bolo vhodne. Aktualne mam uz par rokov fiat pali 1.2/ 1999 a uz citim ze auto dosluhuje.
Nie som odborbik ale cca viem co by som v nom asi chcel.
V prvom rade mam 202 cm cize pohodlie. Auto vyuzivam stale do prace denne 15 min a spet v Ba, cez vikendy od 300 do 600 km vacsinou po dialniciach na Sk. Uvazoval som o nejakou SUV. Pohodlne prd mna je Kia sport. Nissan X trail testoval som na tochtorocnom autosalone. Bohuzial budget je cca medzi 10-13 tisic, nove nebolo schvalene zenou :) 20k za auto proste nie :) Uvazujem o kupe na dlhsiu dobu neplanujem ho menit po 4 ci 5 tich rokoch resp. nechcel by som ho menit. Automat by bol faj ale nieje podmienkou, ani spotreba nieje zasadna ci to bude 6 alebi 7 litrov na 100km je mi v podstate jedno. Nechcel by som ani uplne zakladnu vybavu proste nieco navyse aspon zakladny konfort. Cize potrebujem poradit co by bolo vhodne. Jo a chodime vacsinou 2aja plus vikendy dieta cize troska family friendly :) ak mate skusenosti s niecim budem rad za radu. Dakujem
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Novy fiat tipo, ak si chces auto nechat dlho urcite nove a benzin, ja riesim teraz tuto otazku novych aut na firmu do 13 tisic. Rozhodujem sa tipo a megane do uvahy este dacia kvoli cene a ze by to malo byt pracovne auto
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných