Ako preveriť jazdený hybrid?

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ano
13
33%
Nie
26
67%
 
Celkom hlasov: 39

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

A prečo platíte za právne alebo notárske úkony podla sumy ktorá sa tam uvádza ? je to náročnejšie ? alebo drahší je atrament ?
Za flašu Coly v Tescu 0.70 a v putike pokojne x 10.Bože za čo všetko platíte rozdielne ceny a ani o tom neuvažujete.Prečo sú obchody na hlavných uliciach drahšie ? Nerobte si starosti...kto je drahý a nevie,mal by skrachovať,kto je majster remesla mal by si pekne zarobiť ? Má to štipku logiky,že ?! A predsa neplatí,lebo ...o tom rozhodujete vy,zákazníci,ak by to niekto nevedel.Tak prečo platíte veľa ? a ešte k tomu v mizernom servise ? Na to si odpovedať musíte sami a nie sa pýtať na nete !!! Tak ako píše wilz,je to vo vašich rukách,iný regulátor cien nie je.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cviro , asi to tak má byť . Ak niekto na to má a je ochotný tie peniaze dať nech platí. No a my chudobní nebudeme mať v aute nič okrem volantu a štyroch kolies. To uservisuješ aj doma na dvore a kto už je naozaj total blb tak nech chodí pešo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
yanchi
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.08.2007 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa yanchi »

Tak to je samozrejme ina vec, ked clovek na take veci nema cas. Vtedy by mal mat jasno, co mu je cennejsie - ci jeho cas alebo dat auto do servisu. O tom bez debaty.

Samozrejme suhlasim s p. Hlavatym, dobry majster by mal mat robotu a fuser by to nemal vobec robit. Lenze AKO obycajny clovek rozozna majstra od suflikanta? Ja som uz prestriedal za poslednych par rokov tolko servisov pri rieseni roznych problemov na autach, ze az. A boli to aj "normalne vyzerajuce" servisy, nie len garaze kdesi... A zatial vzdy bol nejaky problem. Bud s fuserskou pracou, zlou diagnostikou problemu, dodatocnou reklamaciou atd atd atd. Proste ako to ma obycajny Jozko, Ferko odhalit, ci dava svoje auto prvykrat do ruk odbornika? To sa mi zda byt obcas az nemozne.

Keby som sa v autach trosku nerypal v ramci svojho volneho casu (a mam teda aspon trochu prehlad co a ako), tak by som to nevedel vobec zhodnotit, ci mi niekto taha motuzy popod nos alebo nie...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

podla hodnoteni ceny oprav autorizakov a garaznikov sa lisia za vymenu brzd cenou 10 euro.material+robota.kvalitou prace+kvalitou dielov vyhrali autorizaky.reklamacie fakturacie zase autorizaky.vela garaznikov vydavalo faktury na diely ktore ani vobec na aute nemenili.
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Čaute, iba stručný update, ak by to niekoho zaujímalo. :4012:

Zobral som nakoniec novú Yarisku v 1.33 s A/T, uvedomil som si, že po hybride túžim skôr ja ako žena a jej je to srdečne jedno. :d :D

Investícia by sa skôr ako po cca 70t km nevrátila a to už bude zrejme auto dávno obšťastňovať ďalšieho majiteľa.
S autom spokojnosť, len ten vysávačový prejav CVT-čka chce zvyk.

Dík za názory. lol
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

christiane napísal:
lubonr1 napísal: videli ste cenník hybridného Yarisu? 13,5k za hybrid v slušnej výbave je podľa mňa fantastická cena.
Ak ho planujes kupit ako nove,vyhovuje ti cena-velkost auta,v tom pripade mozem len suhlasit.Nemas co riesit.
Mna len tesi ze si sa nedal nahovorit na neaky stary vergel.Dufam ze ti vydrzi viac ako len 70t km.
137
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:33
Zdieľať na Facebook

Auris Combi Sports Hybrid II

Príspevok od používateľa 137 »

...ked sef kupil do firmy 3 nove hybridne Aurisy kombi mysleli sme ze sa pomiatol...aktualne tie auta jazdia stylom +/-5.000 km mesacne a mozem povedat ze su to bezpecne, pohodlne a komfortne auta...jedine co mi vadi je hluk pri vyssej rychlosti - jesne setrenie na tlmiacich materialoch...a na CVT som si musel zvyknut, je to dost rozdiel oproti klasickemu automatu ale da sa na to rychlo zvyknut...vyhoda hybridu sa prejavuje hlavne v meste ale pri jazde " na prasaka" po celej EU sme aktualne s priemerom na 5.2-5.6 l/100km podla sofera...v meste 4.3-4.6 l/ 100km...

Auta mame v top Executive vybave + nejake pakety....cena ako za strednu Octaviu kombi
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

cviro123 napísal: Naco su potom komu peniaze?
Peniaze sú na to aby sme neskapali od hladu. Aby sme mohli počkať na akciu v Lídli a nakúpiť kurence za 1,39 lebo potom budú za 2,49. Ešte aj to wc vyberám tak aby som ho vedel opraviť a aby mi vydržalo 20? 25? rokov. Už aj k nám do fabriky prerazili hybridy. Lenže ludia sú telce a nevedia s tým ani len zaparkovať. Vieš ako sa škerím ak sa mi podarí natlačiť sa do medzery ,keď musím vystúpiť cez kufrové dvere?? :40bd: :40bd: :40bd: A vedla mňa najdrahšie autá na parkovisku??? Najlepšia radosť je škodoradosť. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných