Autonabijačka ultimate speed 3.8 ULG A1

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

prochy dal si link, kde su 4 strany viac menej o tej nabijacke a kazdy pisal, ze to malo problem s uplne vybitou baterkou.
Ja som ju mal pozicanu od brata, bez navodu, pripojil som to na noc, rano meram napatie a nic nepribudlo. Tak to potom vyriesila stara klasicka trafo cerveno zlta krabica...
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Netreba spekulovat a kupit x krat overenu kvalitu ctek :3035:
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

pidizvi napísal:prochy dal si link, kde su 4 strany viac menej o tej nabijacke a kazdy pisal, ze to malo problem s uplne vybitou baterkou.
Ja som ju mal pozicanu od brata, bez navodu, pripojil som to na noc, rano meram napatie a nic nepribudlo. Tak to potom vyriesila stara klasicka trafo cerveno zlta krabica...
TY ASI NEVIES CITAT!!!! :28b7: :2f93: :40bd: :d :D

Mám tú z Lídela a je fakt dobrá, v pomere k cene priam výborná.
Minulý rok som ju počas nabíjania premeriaval pod záťažou a takmer ideálne stabilné napätie.
A oživeniu totálne vyšťavenej baterky:
V lete som potreboval spojazniť 9 mesiacov odstavené pokazené auto. Stálo pod holým nebom od novembra do júla. Samozrejme centrál ani neťukol. Po prelezení cez kufor kontrolky taktiež mŕtve.
Dolial som vodu zapojil som LIDL . Prvé hodiny absolútne nič. Iba kontrolky na pár sekúnd blikli a po zatočení klúčom opať smrť. Tak som to nechal cca. 26 hodín nabíjať, pretože stále ukazovalo že má chuť ládovať. Na druhý deň naštartovalo, odtiahnuté do servisu, opravené a tá istá batéria dones každé ráno nažhaví a zatočí bez problémov.
Takže LIDL móže byť.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Jedno je 100% iste: tato nabijacka zdaleka nie je to iste ako ostatne, vo vnutri ani navonok, ako o stranku s5 tvrdi jeden z tunajsich kvazi myslitelov (zabudol som nick sory). Nabit baterku asi nabije. Ci je hodna 17 eur - asi nie. Za nieco cez 30 eur sa da kupit 4A cemont, od vyrobcu ktory sa tym dlhodobo zaobera, s kvalitnejsim zariadenim dostane aj viac kablov/redukcii.
guide19
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.06.2014 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guide19 »

mam osobnu skusenost. kupil som si ju nedavno, nabijal som s nou bateriu, ktora urcite nebola vybita, ale chcel som ju preventivne nechat nabit. pred nabijanim som multimetrom nameral napatie 12.5-12.6V a nabijala mi ju cca 3 hodiny pokym sama nabijacka nesignalizovala ze je koniec nabijania. resp. ostala v stand by rezime, co by malo byt nejake udrzovacie nabijanie 0.8A. Cize ak nemas bateriu uplne vybitu tak si myslim, ze ano moze nabijanie trvat aj menej ako je standardnych 10-12 hodin.
Rssto91
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05.04.2016 18:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rssto91 »

Kúpil som si tuto nabíjačku pred rokom asi dnes som ju prvý krát zapol a vôbec nejde tak ako má programy mi neprepina vôbec a keď som dnes nabijal baterku na svagrovom tourane po 2 hodinách auto stále ani neskrtlo tak neviem či mi ju vyreklamuju či nie po roku

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných