pneu Maxxis Premitra HP5

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Neviem ake pneumatiky na osobne auto produkuje firma maxis ale na terenne auta firma maxis vyraba velmi seriozne pneumatiky a kedze su kvalitne tak nepatria ani medzi tie lacnejsie-treba si za ne priplatit ale na osobakoch som sa s nimi este nestretol :zg282:
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Ide konkrétne o tieto pneu v tomto rozmere: (na Seat Alhambra)

https://pneumatiky.heureka.sk/maxxis-pr ... 0-r17-98w/
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Maxxis som mal na scootri ako prvomontáž...zdali sa také štandartné . &na aute netuším ak je to auto na prdkanie po meste tam by som dal hocičo podla ceny ale ak s tým človek lieta dialnice a pod tak asi by som bral niečo overené.lenže čo ke´d dnes všetci optimalizujú a každá spoločnosť z času na čas vypustí totálny prepadák.
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

V teste na ktorý som dal link v prvom príspevku skončili druhé. Stále zvažujem či to risknúť a objednať alebo radšej dať tie Matador. Nechcem si pozabíjať rodinu, ale na druhej strane ma láka ich skúsiť. Podľa tých štítkov by mali mať triedu priľnavosti A.
colt.45
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 15.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa colt.45 »

Tak, ako hovoril dodik. S Maxxisom na osobných autách skúsenosti nemám, ale mám Maxxis Bighorn na dvojkovom Pajere rok. Teraz sú už trošku hlučnejšie ako keď boli nové, ale okrem toho žiadne negatívum som nepostrehol. Maxxisy sú veľmi obľúbene na terénnych autách, cena tiež nieje najnižšia, takže si myslím že je to celkom seriózna značka.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

naco spekulovat s cinakmi mam hectory3 3sezonu r17 a som max spokojny dokonca sa menej deru ako hectora 2 a ozaj su made in france ,jazdim na zadokolke matador v cene kvalite nema konkurenciu
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

testom velmi neverim, ved nie je nic jednoduchsie, ako v takejto republike protezovat znacku robit akoze reklamu cez testy a jasne, ze cinske budu najhorsie... ja by som ti poradil za tu cenu kupit a vzdy mas moznost ist na nieco podobne letisku za sucha a mokra a vyskusat na hranici tvojich moznosti, aby si nebol na normalnej ceste prekvapeny...
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Ďakujem všetkým za názory, nakoniec som objednal tie Matador Hectorra 3.
Bola dobrá cena 52 EUR za kus, tie Maxxisy vychádzali asi 20 EUR na kus viac. Ked to dám x4 tak uz ten rozdiel je 80 EUR. Tak hádam tie Matadory nebudú až taký prepadák.
krawa
Príspevky: 1086
Dátum registrácie: 13.10.2009 10:41
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krawa »

Mozem ti potvrdit ze matadory su super pneu za super cenu,mam v nich obuteho golfa 6,na suchu ziadna starost,na mokru takisto,audinu mam obutu na nokian z line,a veru ked poprsi tak tie matadory drzia lepsie,a stoja kus viac ako polovicu tych nokianov
A4 3.0Tdi 2013 180kw

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných