SKoda Superb II - kompresor klimy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubo1711
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 06.03.2010 10:56
Zdieľať na Facebook

SKoda Superb II - kompresor klimy

Príspevok od používateľa lubo1711 »

Zdravim vas,

minuly rok v auguste som kupil skodu superb combi 2,0 TDI 103 kW, kod motora CFFB, 237.000 km
auto malo pokazeny kompresor, nefukal chladny vzduch, tak sme sa dohodli na cene kvoli oprave ktora stala cez 500 eur, doplnil sa aj olej ktory tam ma ist aj naplnila sa klima, vsetko fungovalo, mam aj fakturu zo servisu odlozenu

v piatok 7. jula 2017 auto po nastartovani vydavalo divne zvuky, akoby rezonovalo nieco, akoby sa tocilo nieco a nebolo olejovane.. po vypnuty tlacidla AC to prestalo, takze to vidim na kompresor a opat nechladi vzduch..
do servisu pojdem najblizsi pracovny den tam, kde mi davali novy kompresor a chcel by som to vyriesit v ramci zaruky.. budem mat na to pravo? moze to byt fakt opat ten kompresor alebo nieco ine?
pred rokom na aute skontrolovali aj elektriku aj panel climatronic ci nahodou nebol problem tam, ale ked spustili moj stary kompresor, vraj vydaval divne zvuky tak dali novy kompresor..

vdaka za odpovede
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Pri vymene kompresora sa MUSI urobyt preplach celeho systemu,ak sa nerobil,tak smola.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných