Strategia pri kupe auta cez autobazar

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

Kaslem na nich. Si vsetko urobim sam a viem co tam mam. Venovali sme obhliadke dost casu. Dcere sa pacilo, tak sme to vzali. Ale hlavne len kvoli tomu ze to bol 4valec. Do zmluvy nenapisali ze je tam nova spojka. Len ako sme ho obzerali na zdvihaku tak nam to vravel. Sa pozriem este do servisnej knizky
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci - pár rokov dozadu som prišiel do "petržky" namieril si to neomylne k poslednému (najlacnejšiemu) autu v rade, zjednal ho na polovicu a o 5 hodín som si prišiel pre papiere. Ani len som na ňom neotvoril dvere. Keď som ho o rok predával ďalej malo o 80t km viac a pokial viem jazdí dodnes. lol Peugeot 205 1,6 GTI - ak by to bol diesel tak je z neho traktor. :40bd: :40bd:
Pri Fabii spojka môže stáť tak 150evri a náš dedinský autoservis ju mení do druhého dňa - to sa ti oplatí za to vypisovať náreky na net??? :40bd: :40bd: :40bd: Lebo ak nemáš na spotrebák tak si kup bicykel :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martin281
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.06.2005 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin281 »

Pisem tu o niejakej dovere k bazaru. Citaj a netrep
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dôvera k bazáru je celkom rovnaká ako dôvera k nejakému inému obchodu. Či v Lídli ti môžu predať hocičo lebo je to v inej cenovej relacii??? Tam je to 6rokov zmrazené brazílske kura ok???
A najlahšie je ak niečo nepochopím zautočiť na autora. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
surana1991
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.10.2017 12:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa surana1991 »

KE-peter napísal:Poviem ti tak oj.bu ťa všade či v malom alebo veľkom bazare.....hlavne chod s niekym kto sa vyzná a neponáhľaj sa... :zg282:
Tak tak, ak niekoho takého nemáš, klik www.autoporadca.sk a choď s nimi. Hlavne nechodievajte samy a už vôbec nie do bazárov..
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Surana... Uhorkova sezona a malo roboty, ked musis spamovat toto forum ? Na toho autoporadcu to dobre svetlo nevrha... Takato lacna nenapadna reklama. A nahodou pri viacerych temach si ho spomenul...
pik
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 29.05.2016 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pik »

Mattesss veľmi ti to vadí? Však a keď ma zaujímajú autá, no nie som technický typ natoľko aby som radil pri výbere ale môžem pomôcť lajkom radou, keďže som presvedčený, že im to pomôže a nemám rád klamstvá AAA? Tak nechápem nezmyselné poznámky... ja mám roboty dosť svojej
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Surana pod iným nickom chcela zase zaspamovať témy ?

Tu nejde o to, či mi to vadí, ale myslím, že inzercia patrí niekam inam, určite sa dá umiestniť aj tu, keď si ju zaplatíš. Ak by ti šlo iba o to poradiť s čistým úmyslom, tak napíšeš, že si treba hľadať poradcov pri výbere áut, čo také služby ponúkajú a každý si to už vie vyhľadať a vybrať sám.

A hlavne nebudeš tu písať pod viacerými nickmi, čo tiež nepôsobí dvakrát seriózne, ako aj tá útočná reakcia.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných