denné LED svietenie na staršie auto ano/nie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mindfreak napísal:ano nad tým som aj rozmýšlal lebo tak 26e v norm. obchode je dosť za dve svetielka len či aj vydčia niečo také pajcované lebo tak z norm. obchodu to do 2r rokov možem vrátit predsa maju v popise 50k hodin a to su tak 3r čiže ak sa nejake ledky vypalia do 2r pekne im to odnesiem
Toto nemôžeš myslieť vážne! Kto na základe čoho dokáže že sú to tie svetlá čo si kúpil? Za jedno ani nikto nebude vedieť že také pred rokom predávali a za druhé si mohol doniesť iný pár, kde sa niečo pokazilo. To je to isté ako keby si prišiel reklamovať žiarovku H7 že skapala a kupoval som ju 6 mesiacov dozadu - dajte mi novú

Toto je blbá spotrebná elektronika a myslím že niečo také vyreklamovať v autodieloch je skoro nemožné (musel by si sa dobre poznať s predavačom). Alebo v prípade že by to bolo niečo značkové ako Hella - vtedy by sa dala riešiť reklamácia, ale nie čína
mindfreak
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.05.2017 10:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mindfreak »

ivko. no nechcem robit reklamu alze ale tam sa to da mas aj faktury online a ak je raz napisane v specifikacii 50k hodin tak ak sa to vypáli do 2r musia to zobrať treba sa domahať spotrebitelskych prav ..

janota rudo, prave ich idem montovať tak niekedy sem hodím fotku
[img]
// tu je ta fotka , ešte tam upravím tie krytky
[img]http://www.imagehosting.cz/images/img201wew.jpg[/img]
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ano aj mne sa paci, navyse je to prakticke auto, mozes si odlozit napriklad mobil medzi naraznik a blatnik, to nema hocikto
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jannnis
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.06.2017 11:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jannnis »

je tam trocha medzera ale mozno to tak ma byt a ma to chladenie motora tak spravene
mindfreak
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.05.2017 10:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mindfreak »

Bajo.. zarad spiatocku

A jannis to este dorobim lebo uz po tych rokoch a km je to trocha posunute aj myslis to pri blinkery
mindfreak
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.05.2017 10:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mindfreak »

bajo777 napísal:ano aj mne sa paci, navyse je to prakticke auto, mozes si odlozit napriklad mobil medzi naraznik a blatnik, to nema hocikto
človek si musí nájsť aj čas na to .. a keďže je skúškové tak ho nieje veľa.. môžeš teraz spokojne fapovať,. samozrejme že som to mal v pláne robiť.. a lepšie to asi nebude nejak sa mi to už nechce..
Obrázok :3dcline:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

no vidis, staci trochu chcet a uz to nevypada jak po garambole :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
blowfo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.07.2017 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blowfo »

preco nie, pred nadavnom to takto riesil kamos pre svoju mamku a jaka bola rada, ze ma nieco nove

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 58 neregistrovaných