Suzuki Swift 1.3i 2005 - aky olej

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Má šťastie, že má r.v 2005, ešte asi japonskú verziu. Zbytočne meniť olej v prevodovke v maďarských swiftoch, tak či tak sa ložiská v nej rozsypú.
johny669
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09.08.2010 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johny669 »

Ok, v prevodovke vymenim tiez. Do prevodovky bude asi najlepsie kupit olej priamo v suzuki, nie?
Ja by som to tam kludne aj nechal vymenit, ale absolutne neverin autorizakom a celkovo servisom, kde nemozem vidiet, ci ten ukon bol noazaj spraveny! Teraz potrebujem ist so svojim autom na prvu garancnu prehliadku a tiez neviem kde.
Dakujem za rady
Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Napis odkial si, resp. sa registruj na swift clube a tam nájdeš skusenosti so servismi, tiez tam mas na stiahnutie servisne postupy, podla ktorych som si kadeco spravil.
Vacsina suzuki servisov su celkovo ovela lacnejsie oproti takej škode.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

johny669 napísal:Ok, v prevodovke vymenim tiez. Do prevodovky bude asi najlepsie kupit olej priamo v suzuki, nie?
Ja by som to tam kludne aj nechal vymenit, ale absolutne neverin autorizakom a celkovo servisom, kde nemozem vidiet, ci ten ukon bol noazaj spraveny! Teraz potrebujem ist so svojim autom na prvu garancnu prehliadku a tiez neviem kde.
Dakujem za rady
Do prevodovky nasyp Madit Hypol a do motora daj HOCČO 5W-40
aj ROX z Tesca , a VYMEŇ po max 10 000 km

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných