Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Príspevok od používateľa bossix »

Cauko. Chcem sa opytat aku firmu odporucate na dovoz auta zo zahranicia, najlepsie z Kosic alebo okolia. Najlepsie by boli vlastne skusenosti, nie len typu "pocul som", ale aj za tie budem vdacny. Samozrejme hladam co najlepsiu cenu za dovoz (ako asi kazdy) ale aby to zas bola aj kvalitnejsia firma, nie nejaky podvrh.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tu mas na TEJTO stranke autobazary s Trenčína inzeruju

niekolko STOVIEK aut a všetky čakaju v Nemecku.....

Ale počítaj s tým, že s požiadavkou "dovezte mi auto z Nemecka za cenu cca 7000 eur"

sa asi zaoberať NEBUDÚ
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: Najlepsia firma na dovoz auta zo zahranicia

Príspevok od používateľa laco1871 »

bossix napísal:Cauko. Chcem sa opytat aku firmu odporucate na dovoz auta zo zahranicia, najlepsie z Kosic alebo okolia. Najlepsie by boli vlastne skusenosti, nie len typu "pocul som", ale aj za tie budem vdacny. Samozrejme hladam co najlepsiu cenu za dovoz (ako asi kazdy) ale aby to zas bola aj kvalitnejsia firma, nie nejaky podvrh.
Za sidliskom "Furca" pri ceste smer Košicke Olšany máš jeden velky autobazar , chod tam ... napriklad
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Nie ja mam konkretny model atd., len potrebujem najst nieco medzi kvalitou/cenou. Napriklad co som si zatial zistil 2 firmy, tak jedna ma cenu dovozu medzi 850 - 900€ a druha vie auto doviezt za 550€.

// Mohol by si mi napisat aj nazov bazaru ? Lebo ja som z Michaloviec, ale tu som zatial nic nenasiel.
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

Neskusal si sa popytat aj normalne po autobazaroch co su u vas v meste ci ti nevedia doviest? Ja viem, ze u nas minimalne v dvoch bazaroch to tak funguje, ze si povies ake auto chces, za kolko penazi a oni ti dovezu, postaraju sa aj o prihlasenie, takze s tym nemas potom ziadne starosti. Vyskusaj to
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Jasne, ze som sa pytal, konkretne dvoch. Obidva z nich auta len dovazaju zo zahranicia, ale len pre "seba", na objednavku bohuzial nie ... preto hladam nieco v KE.
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

toto by som riesil asi jedine po znamosti, teda, ze nejaky znamy takto dovaza auta. ja by som niekomu cudziemu alebo bazaru v tomto nedoveroval. nemozes vediet co ti dovezie. ty povies, ze chces auto do 8000, on zozenie ja neviem za 5000 a zbytok si strci do vrecka a bohvie v akom stave to auto este aj bude
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked si vyberies napr. cez mobile.de a das si presny kus doviezt, tento problem uplne odpada ;-), vyber je tvoj, cena dovozu jasna vopred, treba sa zamyslet, ked vsade vidim podvodnikov, ci ne preto, ze stale v zrkadle jedneho vidim..
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Nájdi si auto aké chces a choď si preň....nájdi si dealerov môžu mať auto z protiuctu.... samozrejme záleží aj aké auto to je a za koľko € aby sa to oplatilo.... v dnešnej dobe bez hraníc sa spoliehať na nejakú kseftarsku firmu mi nedáva zmysel..... keď mam 10 000€+ na jazdenku tak mám aj čas a cash na cestu snad... pozor na špekulácie a tak lebo nikto nedokáže obabrat človeka ako človek sám seba človeka :-D šťastnú ruku prajem
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Ano tak ako pise Bajo, das si doviezt auto, ktore si presne vyberies na nejakej stranke. Ale stale to moze byt tak ako pisal gustino, ze auto dajme tomu stoji 5000 a ked tam pridu tak sa dohodnu napriklad na 4500 a on urcite tuto zlavu zamlci a zarobi.

01Eagle Bohuzial mi to nevychadza casovo + nemam nikoho po ruke co sa aspon ako tak rozumie do aut a dalsia vec jem ze hoci som sa Nemcinu ucil 7 rokov, absolutne nic z nej neviem. A tiez je pri tom kopu kopu papierovaciek a toto bude moje prve auto, takze by som to radsej nechal na niekom, kto v tom uz vie chodit.
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Problem je aj v tom ako je to ucene a ci to ten dotycny ziak aj v zivote vyuzije. Taktiez som sa ucil zaroven anglicky a mozem povedat, ze anglictinu ovladam velmi dobre.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

druhá vec je ,že sa nenaučil ani to ostatné. Ak použijem obyčajný sedliacky rozum a skúsenosti svoje + tie z okolia - prvé auto dobité , otlčené , ak nemá nikoho skúsenejšieho tak aj zanedbaný servis. Čokolvek čo je na naučenie vydrží tak dve - tri sezony. Máme v dedine aj "umelca" ktorý vycáloval 5500 za Fabiu RS a cestou domov od predajcu ju vytuningoval tak že oprava stála ďalších 4000. Ale má RSku čiernu s foliamy - je frajer.
Ja som mal šťastie že prvé autá v rodine kým umreli tak to boli len materialne škody , žiadne vážne zranenia. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

rscars, sídlia v Presove. Checkni referencie.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
bossix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 04.07.2017 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bossix »

Dakujem Dep, pozriem si to.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V MI su NAJdrahšie auta na celom Slovensku....

A nezlepšilo sa to ani po príchode CCC bazaru....

V podstate je jedno, či to auto privezu zo vzdialenosti 1600 km, alebo 1800 km, alebo 1400 km, si myslim
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných