Zas som sa narodil.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Mixy
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 15.02.2014 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mixy »

Vys*er sa na tých, čo sa na teba lepia a trúbia. Ide o tvoju bezpečnosť. Ja už na to ani nereagujem, nech ludi aj rozdrapi.
Dnes som behal autom po Bratislave a keby som nedával pozor nie na seba ale vsetkych okolo, tak ani neodidem z parkoviska a mam po aute - 5x nedana prednost v jazde, chodci mimo prechodu(aj na 4 prudovke/na ich červenú, teda cca 15 ludi zrazenych, ak by som siel bez brzdenia, 2x obmedzenie mňa oproti iducim autom, ktore obchadza stojacu prekazku/auto. Už si namyšlam že som neviditelny.
To je denna rutina. Preto mám električenku a auto 6 dni v tyzdni stoji, Pokial nemam behacky ako dnes.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

jazdim, alebo ma vozia deti, pribuzni, známi ľudia denne od 20-30 km, niekedy 600-700 km a neexistuje, aby sme presli 50 km bez toho, ze dvaja pozerame a vyhybame sa a davame prednost, kde nemusime a pod., skoda to aj natacat na kameru, denne mnozstvo vodicskych chyb .... a casto mame problematicke auto, lebo mna take komplikovane sroty starsieho data lakaju.... na taketo krizovatky chodime ako s porcelanom a este by som dodal, ze je dost vysoka nevedomost, ze pri vychadzani na hlavnu doprava sa nepozru ludia nie len dolava, ale aj doprava, ci tam neleti niekto, kto predbieha.... bud rad a pouc sa, ze vsetci vyviazli zivi a zdravi, radsej sa ucit na chybach so stastnym koncom,ako na mrtvolach...ani mna to neminulo, aj z motorky som letel ako orol, ale dopadol ako zdochnuta hus... aj MHD niekedy nabura, to je zivot....
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Myslim, ze mas teraz dobru moznost sa z tejto skusenosti poucit. A byt do buducna este viac opatrny. Je to zvlastne, ze taketo veci sa deju prave ludom, ktori si davaju na ceste fest pozor.
mravecm1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05.12.2008 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mravecm1 »

Nahoda je proste svina. A aj ked sa clovek snazi najviac ako moze, obcas sa nejakej chybe nevyhne.
Obzvlast taketo chyby s dobrym koncom maju tu vyhodu, ze sa clovek pouci a je potom pozornejsi.
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

kde je ta krizovatka? takato nadhera je aj v trencianskej turnej jedna
bugner
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11.07.2016 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bugner »

aj take sa stava, no mozes dakovat komu chces, ze ta tu este nechal
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

dvema ale tam je v oboch smeroch 70tka ...
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Porád na to pozerám a nerozumiem. Ak si išiel do prava ,prečo si išiel do ľava, a neišiel si do prava ,potom by si nič nekrižoval .
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Tiez som na to kukal jak pi.ča cez derave teplaky a nakoniec som to pochopil tak, ze Dvema je v bielom aute, chce vyrazit vlavo a vpravo prave schadza typek z hlavnej a zaclana vo vyhlade. Ked Dvema vyrazi tak mu pred kapotou preleti fialovy tatos na milimetre (schovany za odbocujuceho)...a vedy sa zadavatel 2x narodil.
Otazka je naco sa tam pchal, ked mu zlava prichadzal po hlavnej cerveny...
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Aha ,ja som to pochopil ,že šípka ukazuje ktorým smerom sa vybral.Divná cesta by to bola.Fakt ,červené v tom hralo akú rolu?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Každé ráno som v situácii toho odbočujúceho, najskôr som sa ťahal na stred cesty aby som nezdržoval.Postupne som sledovaním pretekárov prišiel na to že BEZPEČNEJŠIE pre okolie bude ak si nadídem ako kamion a musia ma obchádzať po krajnici.Prečo? pretože prekážka na ceste (odbočujúce vozidlo) sa neobchádza 80kou ale rýchlosťou "primeranou stavu a povahe vozovky, a situácii na ceste" :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
roskow
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.07.2017 09:00
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roskow »

nakres je ozaj pre potrapenie hlavy no po par chvilach som prisiel na to, ako sa to stalo
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 50 neregistrovaných