Overenie kilometrov zo zahraničia

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

domkys
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.06.2017 10:13
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa domkys »

vsak to je to, zeš si clovek pri jazdenke nemoze byt isty v podstate nikdy, no hlavne je sa v aute povozit, poriadne poprezerat ci uz motor alebo podvozok a podla toho sa rozhodnut
hrachom
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.07.2016 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrachom »

kilomtre su v tejto dobe to najmenej co by ma pri kupe auta trapilo, lebo aj tak nikto nenapise presne km, ktore auto ma
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Cim viac kilometrov tym banalnejsie poruchy na aute vznikaju,tym viac odfusovanych oprav a nekvalitnych suciastok z druhovyroby...
Samozrejme odjazdene kilometre versus poruchy nieje priama umera,zalezi od znacky,modelu auta a hlavne vodica.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

a hlavne,,cim viac km,,tym ma ist aj cena dole - nie ako tu,cim starsie auto-tym ma menej km - hlavne nemecke diesl.serble,ale cena ako za nejazdene od doktora,prip.1.majitela,stareho pana a pod.kazdodenne dristy,ved tu benzinove auta na predaj uz maju viac nalietane ako trasliaky - ved to je tu uz na hlavu.jasne ze uz nikto nikomu neveri,je to tu sami podvodnik a dobre robia - treba vsetko preverovat a dovoz 2x.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Uz sa to tu napisalo viackrat.Dobre auto stoji aj na zapade vela a zodrate s 300-400tis je za podstatne nizsiu cenu.Biznis je v tom,ze sa kupy zodrate,burane auto za bagatel,pomeni sa interier zo zachovaleho,stocia sa kilometre a je to!
Predavajuci vie,za aj tak kupujuci nic nevysudi pri odhaleni...

Ak by ktosi vedel adresu na nieco take ako SEKA na slovensku v rakusku,nemecku a taliansku nech sem da adresu.
tenista9
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.07.2016 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenista9 »

s cenou a km je to tak, mozes kupit auto, ktore ma 250 tis za 10000€ a bude v lepsom stave ako ked kupis auto za 7500€ a ma najazdenych len 150000km. ide hlavne o udrzbu auta, nie?
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

rozprávky ža auto sa kupuje podla stavu a nie podla km ....no neviem neviem . Ono je rozdiel či má kraksna 150tis alebo 450tis to je jasne....zase aj to čo ma 450tis može byž po páar výmenách capov tlmicov spojky a v porovnatelnom stave ako to s 150tis...ale km nepustia ahlavne sa to musí ten nájazd odzkradlit v cene čo ale na SR neplatí lebo všetci maju 150tis. Ale čo ludia chcu to sa im ponuka predsa.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

najviac ma na tom zaráža to, že aj obhajci stavu pred kilometrami sa vždy pýtajú koľko má auto kilometrov aj keď je stav opísaný.
jednoznačne nájazd ovplyvňuje cenu, a podľa toho čo tu denne čítam čiastočne aj stav.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], storm888 a 57 neregistrovaných