Chromovanie dielov z jawy

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

veteranmoto
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.11.2011 17:31
Zdieľať na Facebook

Chromovanie dielov z jawy

Príspevok od používateľa veteranmoto »

Zdravim
potreboval by som dat nachromovat neake diely z jawy
*Udajne to robia niekde v lednickych rovnych,nevedel by mi tam niekto vybavit chromovanie??dakujem
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Tesi ma, ze mam rovnaky google ako Cico, nedal by sa vybavit aj ostatnym?

a k teme: http://www.edb.sk/sk/firmy/galvanika--s ... 08796.html
SPIDDDY
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.10.2009 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SPIDDDY »

dobry den.. Aj mna by zaujimalo ci ma niekto osobne skusenosti s galvanizovnou, so zakazkou chromovania malych dielov na veterana, hlavne ci vam vratia vsetky aj malinke diely a aj co sa tyka kvality. Jedna sa o okolie BB. dakujem.
dandy2101
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 05.06.2010 17:08
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dandy2101 »

Z osobnej skúsenosti môžem doporučiť túto spoločnosť: http://www.classicchrome.eu/
Robili mi diely spätného zrkadla, aj malé kusy. Robia dobre, dobrá komunikácia, k cene sa nevyjadrím, lebo nemám s kým porovnávať.
Z BB to je cca 110km.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

skus napisat scorpimu, tiez to robi :3035:
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

robí to galvanicky? vie predtým aj poniklovať?

tiež idem v jari riešiť svojho veterána v garáži
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

nie priatelia..je to len tekute striekanie chromu, vieme dosiahnut vysoky lesk bez problemov..

momentalne mam vsak nedostatok materialu kedze rozbieham veci pre jednu fabriku...dufam ze v lete sa uz budem vediet venovat aj takymto veciam, ako hlada zadavatel a aj martin.. :-\
Fugo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 06.10.2006 20:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fugo »

dandy2101 napísal:Z osobnej skúsenosti môžem doporučiť túto spoločnosť: http://www.classicchrome.eu/
Robili mi diely spätného zrkadla, aj malé kusy. Robia dobre, dobrá komunikácia, k cene sa nevyjadrím, lebo nemám s kým porovnávať.
Z BB to je cca 110km.

S touto firmou mám tiež osobné skúsenosti. Robili mi diely na motorky aj na autá / napr. Cadillac/ a vždy odviedli perfektnú profesionálnu prácu. Viem, že majú veľa zákazok napr. z Holandska, preto sú čakacie doby dosť dlhé / niekoľko týždňov/ ale stojí to za to, tie diely sú ako nové.
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

V okolí BA je galvanizovňa v Plaveckom Štvrtku - Kovex. Kde je obchodný riaditel fanda do veteránov a bežne sa tam robia aj kusovky. Základom je vždy stiahnuť pôvodný povrch , preleštiť naniesť meď nikel a nakoniec chróm.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

tu firmu mas asi 5km za lednickymi smerom na moravu. vsetci co robia s chromom robia pekne, rozdiel mas len v cene - treba vyjednavat hlavne v prevadzkach ako to chrome.eu, ukazu ti par veteranov a nemeckych dochodcov a hned pytaju x-nasobok toho co inde.
Striekany chrom = grc a niekde pomaly drahsi nez galvanicky (sory nechcem sa nikoho dotknut)
zuzu2
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzu2 »

Ja som daval chromovat teraz v zime veci na moto do CR. Nebolo to napriamo, ale cez sprostredkovatela, takze som neriesil ani postu, este mi to aj doniesol. Cena uz aj s jeho proviziou skoro polovicna oproti fabrikam tu. Vzhladovo bez pripomienok, inak kvalita mnou este neoverena, ale chlap s nimi uz dlhsie spolupracuje a zatial vraj bez vacsich problemov.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

dandy2101 napísal:Z osobnej skúsenosti môžem doporučiť túto spoločnosť: http://www.classicchrome.eu/
Robia dobre
Hlavne lakovanie veteránu mercedesu vonku vedľa staveniska, pod holým nebom, určite je ten lak ako sklo hladký :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Nedal by som si tam lakovať ani kostru na káru na odvoz smetia, ako sa tam predvádza majiteľ :4012:
justin285
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.12.2011 14:17
Zdieľať na Facebook

nazdar kamos,potreboval by som pochromovat vnitro svetla

Príspevok od používateľa justin285 »

scorpi4 napísal:nie priatelia..je to len tekute striekanie chromu, vieme dosiahnut vysoky lesk bez problemov..

momentalne mam vsak nedostatok materialu kedze rozbieham veci pre jednu fabriku...dufam ze v lete sa uz budem vediet venovat aj takymto veciam, ako hlada zadavatel a aj martin.. :-\
kinap
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.03.2007 19:57
Zdieľať na Facebook

Chromovanie Zarnovica

Príspevok od používateľa kinap »

!!! Chcem sa podelit s nemilou skusenostou a zaroven vsetkych vystrihat kto by si chcel dat co to na bajku pochromovat a vygoogli pana Mariana Rajnohu zo Zarnovice !!! Ten pan ,,chromuje" len pripravuje na chromovanie a niekomu nosi chromovat. Po tel. kontakte som mu poslal fotky co chcem pochromovat..nacenil..pri osobnom prebrati veci zvisil cenu s ktorou som nakoniec suhlasil.Slubil do 6t ze vsetko bude a nakoniec po 3 navstevach to aj bolo no po 2 mesiacoch. Vacsina komponenentov neboli vybrusene a namedene tisickamy mikronmy ako sme sa dohodli ale drsne,hnusne ako to len mohlo byt!!! zavity takmer vsetky poskodene a kopu skrutiek ci matiek mi nevratil co ma za nasledok ,ze dnes tie bajky nemozem jedenoducho poskladat. Tak musim obetovat dalsie € , a dat vsetko sustruizit... Takychto ludi .. na xuj blat v rod ... !!! Takmer som zabudol komponenty z 2 bajkov zmiesali do kopy aj ked som apeloval : brusit chromovat osobitne!!! Pri preberani bol chaos a este ma jeho matka napadala slovne a ceresnickou bol fizicky utok jeho otca !!! Poskodil mi 2hist.lampy a preistotu do ramov navrtal diery na chrom.casti cim znehodnotil ramy,diery sa vrcu fi2mm tam kde sa budu striekat.on dal fi 6mm a pre istotu po 2ks. Na vidliciach boli chrom.gulicky jak v pohari slivovice. Stejne si zapytal nie malo € !!!
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných