Výmena žiaroviek H7

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DonPipino
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.06.2011 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DonPipino »

Mali ste niekto Cool Blue BOOST? Udajne su to nejake nove 5000 K od OSRAMu. Ale, že by sa s nimi nemalo jazdiť na cestnej komunikácií. Je to zakázané. Kontrolujú to alebo ako to je?

Tu som ich našiel za dobrú cenu:

Kód: Vybrať všetko

https://autovip.sk/autoziarovky/autoziarovky-off-road-5000-k/
k-/

Už ste niečo kupovali z toho eshopu?


Diki
samuelhornak@azet.sk
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 17.10.2016 16:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samuelhornak@azet.sk »

M-TECH POWERTEC XENON BLUE !!! Sú tuším aj za nejakých 5 euro za 2 žiarovky.Svietia úplne na bielo a to počas dňa ked je svetlo vonku !!!.A vydržia možno aj viac ako nejaké predražené osram ... Aj svietivosť je dostačujúca...Ale pokial jazdíš často v noci tak potom radšej nejaké osrami alebo niečo menej drahé ale pekné biele svetlo to nebude , je to nažltlé biele ako aj tie philips whitevision alebo ako sa to volá , absolútne šmejdy drahé , hned som ich išiel do obchodu vrátit...Pozri na youtube... , tam ich porovnávaju na takom modrom renolde ked si zadaš tie žarovky mtech vs... ked sa pozreš presne do svetlometu tak všetky okrem tých mtech majú žltý nádych a už vôbec nie modrý ako slubuju osram coolblue či ktoré šmejdy ... majú napísané 4200-4300 Kelvinou čo je nič...Mtech (xenon blue) majú 5000K a je to čistá biela...v noci môže mať bielomodrý nádych ale teraz čo som dal dalšie tak su asi aj v noci biele lebo su z polska asi nejaky iny obal neviem ... ver mi ...

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní