Nalepky a znaky SR - podobne policajnym

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

leonNL napísal: nebudem snáď jazdiť ako ochrnutý dôchodca, na to som si preplňovaný osemvalec nekupoval...
Myslím že potom sú ale ovela hodnotnejšie tzv "sleepers cars" lol
https://www.youtube.com/watch?v=WuxR81wl4as
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

bajo777 napísal:autokomplet...na zaklade tvojho vysadenia na policajne veci, ta dovodne podozrievam, ze si sa hlasil... a nevzali ta :zg282:
ale vzaly ma, tatko povedal ze budem najlepsy polycajt na celom svete. ja som mu nechcel veryt bo za 10 rokov som bol piatak a vsetcy sa mi smyaly ze som stari a tucni, lebo nevladzem utekat any pred sebou samym
tato to my vibavyl robotu, no potom som sa nahneval na tatka ze ma nahana po dvore a ked som vistrelyl zo zbrane co my daly, tak som nechtyac odbachol suseda. Tatko to tyez vibavyl tak, ze mam len dookola hovoryt ze sused prelyezol plot aj ked sa to neda bo zyadni plot nemame a ze ma akoze sused ysyel zabyt sekerou a ze som sa len branyl. Potom som ysyel za dajakim doktorom pre papyer s pecyatkou ze som na tom zle a ze my nechuty jest a nevyem spat (prybral som syce 5 kylo asy zo svynskich klobas a ovcyeho mlyeka ale to som nepovedal nykde nykomu a je to tajne). A pocas PN na ktoru ma daly som spal aj cez den.
potom ma prelozyly na yne oddelenye ze tam my bude lepsye bo som len sedel za stolom a kukal do steni a hral som sa obcas s pystolom a myeryl na stenu oproty. Potom ma zas nahnevala jedna novynarka lebo sa opytala kde je zenske WC - zas ma skusa jak v skole a zas nevyem lebo chodym na panske WC a na zenske ne. To jak som mal vedyet kde zeni chodya ved nemam sestru. Tak ma vitocyla, ze som ju 6x strelyl kadetade. Prysly dajaky clovekovya a kadeco fotyly hlavne ju bo tam lezala 3 hodyny a daco asy cakala - zrazu jej uz netrebalo na WC - provokovala, hned som to uhadol. No a potom prysyel taky ujo asy z dyvadla dajakeho bo ho volaly gasparko, nahral vydeo ze to ta zena urobyla sama - nevyem co mislel a potom ujo povedal ze pojdem do dajakej mestkej polycye montovat pacuce. A daly my take velke zelezo ze to je papuca. Ony sy mislya ze uverym ze to je papuca. Ja vyem ze to neny papuca, ved papuca neny taka velka zelezna. Ta teraz montujem tote zeleza na kolesa a druhi ujo tam daco este poopravuje po mne, daco nalepy a daco popyse a nafoty a ydeme montovat dalsye. Nevyem na co to robyme, ked potom ych dame dole - to uz roby on bo ja dakedi pobucham auto a ze to nevady ale ze ked tam uz je ujo co ma kluce od auta, ta ze to uz zrazu vady. Vsecya ma klamu, este aj teraz ked pyse brat Laco toto tu, ta cytam po nom bo on pyse a ja cytam bo on nevye. On tyez pomaha ludom, ked nezastavya rychlo, ta do nych stryela a potom uz zastavya a s jeho kamaratmy do nych kopu a kopu a spolu sa potom dobre smeju. Jeden ujo povedal ze nech to nerobya ked ym yde dajake vydeo v aute, ze to radsej nech otocya dagde ynde auto a az potom ze uz mozu.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

leonNL napísal:Seven, závod konči vždy ten za mňou, nevzdávam to po pár metroch, toto bola výnimka kvôli tým majákom, som myslel že fízli...
ale nechal si sa vyprovokovat.zbytocne si ho zdrzal aby ta predbehol.lebo potom si sa aj tak gulal zase predpisovo.co ak by skoncila dvojprudovka nestihol by to lebo si tomu vypalil a on by zase vytrcal spoza teba.ak raz ides tak tahaj stale.myslel si si ze ten za tebou nalepeny je nervozny.to nemozes vediet ci je nervozny.ja sa takym uhnem na stranu aby lepsie videl a bol co najskor odomna prec.vela takych mi aj podakuje bliknutim 4 smeroviek.robim to lebo viem pochopit pirata.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

leonNL napísal:Seven, závod konči vždy ten za mňou, nevzdávam to po pár metroch, toto bola výnimka kvôli tým majákom, som myslel že fízli...
ked ti to natrie cervena Mazda 3MPS vo vsetkych rezimoch okrem z 0-50 (predokolka) tak sa tiez pochval :-)
riesim postavit Trabant combi s 2x motorom Hayabusa s turbom (2x 200k seria a s turbom 2x 400k) co pri tej hmotnosti ...
cakam ze to da 100 za 1,9 - 2,5s podla toho ako sa to prilepi k povrchu, cize atakuje asi vsetko co tu kto kedy mal. Da to 200 za 3,5 - 3,9s, to uz bude rozbehnute, lenze vyraznejsie nad 200 bude problem s aerodynamikou a tendenciou odletiet :-)
To len keby si sa chcel pridat nech to je skor hotove :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

Race car aerodynamics. designing for speed. autor Joseph Katz. ujo gugl to najde v roznach podobach.... :40bd: mozno uzitocne mozno nie.
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Autokomplet, ak sa nemýlim, 3MPS ma okolo 260PS, takze asi neuprace 500konovu zadokolku, teda ak sa bavíme o sériovej, pretože ja mám sériové továrenské auto. Ak to máš upravené, to už sú jablka z hruškami. A k tomu trabantu, ak dá stovku za cca 2s, určite nedá 200 za 4. Na dvesto to nikdy nie je dvojnásobok času stovky, vždy o niečo viac... No každopádne to bude zaujímavý šprintér keď bude hotový.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

autokomplet napísal:
leonNL napísal:Seven, závod konči vždy ten za mňou, nevzdávam to po pár metroch, toto bola výnimka kvôli tým majákom, som myslel že fízli...
ked ti to natrie cervena Mazda 3MPS vo vsetkych rezimoch okrem z 0-50 (predokolka) tak sa tiez pochval :-)
riesim postavit Trabant combi s 2x motorom Hayabusa s turbom (2x 200k seria a s turbom 2x 400k) co pri tej hmotnosti ...
cakam ze to da 100 za 1,9 - 2,5s podla toho ako sa to prilepi k povrchu, cize atakuje asi vsetko co tu kto kedy mal. Da to 200 za 3,5 - 3,9s, to uz bude rozbehnute, lenze vyraznejsie nad 200 bude problem s aerodynamikou a tendenciou odletiet :-)
To len keby si sa chcel pridat nech to je skor hotove :-)
Tak to uz ano, to by bolo zihadlo, len to asi len task na znacky nepostavis:)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nechápem načo je dobré dakoho naschval nepustiť pred seba ? Ponáhlaš sa uhnem sa ti ťahaj aj do pekla! Okrem toho je to proti vyhláške a myslím že aj proti iným veciam .... (ktoré sa ale dnes moc nenosia) tie tu rozoberať nebudem aby sa zas nestalo že dakoho vytočím .
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Vlady, ja som ho nijako neobmedzil, ostal som v pravom pruhu on v rýchlom ľavom. Len som pridal na dvojprudovej ceste, nič viac. Keď chce niekto obiehať, nech si kúpi poriadne auto...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

leonNL napísal:Autokomplet, ak sa nemýlim, 3MPS ma okolo 260PS, takze asi neuprace 500konovu zadokolku, teda ak sa bavíme o sériovej, pretože ja mám sériové továrenské auto. Ak to máš upravené, to už sú jablka z hruškami. A k tomu trabantu, ak dá stovku za cca 2s, určite nedá 200 za 4. Na dvesto to nikdy nie je dvojnásobok času stovky, vždy o niečo viac... No každopádne to bude zaujímavý šprintér keď bude hotový.
ta Mazda 3 mps ta sprata uz po chipe na 300k pri otvorenom vyfuku pri iba 500Nm
ludia casto zabudaju na HMOTNOST auta a nieto na zvlastny parameter motora, akysi treti udaj - ako rychlo sa dokaze motor roztocit - tento udaj by mal byt sucastou uvadzanych parametrov ...
tazko by sa to meralo, ale ked chces zazit nazivo ten "rozdiel" tak si vyskusaj Fiestu 1.4hdi a Yaris 1.4d4d kde ta ten rozdiel sokuje tak, ze presedlas na Japonske auta :-) alebo vyhodis ten motor co mas v medvedovi a nahodis tam seriovy motor zo starej sunky Lexus LS, ktory keby si osedlal kompresorom ci turbom, tak by si pochopil ten rozdiel
k druhej otazde 0-100 a zo 100-200 - toto sice niekomu nedava logiku, ale je to realita, ze su auta a motorky co zrychlia zo 100 na 200 rychlejsie ako z 0-100. Vysvetlenim nie je len kvaltovanie a sprevodovanie, ale fakt, ze dane vozidlo pri rychlosti 100 sa nemusi tolko smykat (hrabat) po povrchu na ktorom stoji
ani Hayabusu neviem odpalit na 100 v rozumnom case, lebo bud ju dviha alebo hrabe, pricom ak mam zohriaty asfalt a pneumatiky, tak pri 100 uz hrabe ovela menej, respektive to viem lepsie ovladat a regulovat - cize efektivnejsie zrychlit.
nemozem uverit faktu, ze Japonske motory oturbis, zvysis vykon na dvojnasobok a ze to vydrzia, pricom v niektorych nemusis na motore nic upravit ani vymenit.
a asi vrcholom vsetkeho umenia je pre mna Hayabusa ktoru nielenze oturbis a urobis pri objeme 1.300 ccm z nej 400 koni, ale ze to cele vydrzi PREVODOVKA pri tej miniaturnosti ...
no a dat take 2 motory do Trabiho ci inej lahkej kasne ...
este postavit taku Skodu 1203 - to by uz asi nikto nechapal :-)
Naposledy upravil/-a autokomplet v 26.06.2017 23:38, upravené celkom 1 krát.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Autokomplet, nechcem sa hrať kto postaví z piesku väčší hrad alebo kto ďalej dociká, ale nemám problém sa stretnúť s tebou a vsadiť 500, 1000, 10000 EUR alebo koľko chceš, že ten predohrab nebude predo mnou ani z 0-100, ani z 0-200, ani z 200-300. Stretávam sa s chalanmi s rôznymi "špecialitami", a ver, že boli aj silnejší japonskí hrabosi ako len 300ps a boli v každej rýchlosti vzadu... Toto video hovorí za všetko: https://youtu.be/eYxwgmACJMY
UPRAVENÁ 350Z vs sériová E55-ka s prívesom na ktorom je TRAKTOR, takze rozdiel vo váhe kľudne aj viac než 500kg v prospech japonca, pozri si prosím ako to dopadne...

Pri odpichu z miesta je dôležitá priľnavosť, no keď si v pohybe, potrebuješ silu. Tam to neoklames...
Ponuka platí? Som z BA
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Takze, dal som si tu námahu a naštudoval som si údaje tej 3MPS:
0-100 za 6,1s
0-200 za 23,8s (!)
0-250 za 177,4s (!!!)
100-180 za 11,9s

Toto sú údaje výrobcu, nie vymyslene, a teraz pre porovnanie "tvoj" súper W211 55AMG:
0-100 za 4,6s (rozdiel 1,5s)
0-200 za 14s (rozdiel takmer 10s)
0-250 za 25,4s (rozdiel vyše 150s, DVEAPOL MINUTY!)
100-180 za 7,3s (rozdiel takmer 5s!)

Toto všetko sú údaje výrobcov, žiadne výmysly!
Ty tam pridáš pár koníkov navyše a nieže vyrovnas tie obrovské rozdiely, ale aj prekonas? Tak kde je to úžasne "roztocenie" motora, ten tvoj tretí údaj?
Neber to ako rypanie, tie údaje som ti sem hodil, lebo asi nevieš ako jazdi 211-ka 55-ka, nie nadarmo bolo toto auto v čase predstavenia titulovane ako najrýchlejší seriovy štvordverový sedan na svete, a akokoľvek by si chcel, tristokoňový hrabos ho v priamke neprekoná...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jaj amg je ina dimenzia ako mps.mps je nic je to ako obycajna rs octavia.japonce lubia otacky ale na amg to nema.amg to je vyvoj experimenty testovania.ten motor amg v tom mercedese{nie ako tie nove turbo 2 litre GLA 45 AMG] je postaveny aby mal max krutak odspodu az po obmedzovat skratka ako kedysi prave americke hemi.je to postavene na to aby to zabilo vsetkych a okamzite aby vedeli do 5 sec ze nema to vyznam dalej sa nahanat.uz predchodca asi model w124 e500 z roku 1994 mal v sebe techniku taku ktoru zacali davat do aut az po roku 2000.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Tiez sa mi to nezda,zeby ta mazda isla az tak dobre po uprave :d :D Keby to bola neaka supra po uprave tak to uz by bola ina kava . A to este nehovorim,ze Leon uz ma staru sunku lebo naposledy ked som skusal cls-u 63amg novsiu s 2turbami tak ta daval kilo za 3,6 sekundy a nad 200 to bolo tiez rychle a to uz bolo na mna dost lol . A neviem si predstavit neaky nissan gtr po uprave co stovecku striela za 2,5 az 2,7 a 200 je na tachometri raz dva :40bd: Este stastie ,ze jazdim velke krabice a tie su na pohodovu jazdu :2f93:
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Seven, presne ako píšeš, hrubá sila a vybavené, vysoký výkon a monštrózny krutiak, jednoducho hrubé kladivo. A tá 124-ka čo si písal, typ W124 500E je môj sen od detstva, žiaľ, zachovale kusy stoja viac než nové Ečko...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 17 neregistrovaných