Kam až siaha svojvôla policie??????

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

Kujon78 napísal:Ivko, škoda reči. Tu sú všetci navine, len nie mladý nerozumný chalani. Najlepšie, ak budú starý ustupovať lebo sú múdrejší a oni ich budú osierať. Lebo sa múdry ich nechajú tak neriešia.

Učím, tak vidím ako sa chovajú terajšie decká a ako sme sa chovali my.
tuzim vidiet ako ucis a co ucis, ked "nerozumne" deti schvalujes aj ked nepriamo POPRAVIT
niektorym ucitelom by mozno bolo dobre odobrat nielen ziakov.
btw mohol by si ovladat gramatiku mladi nerozumni mudri sa pise inak - vzor pekny v mnoznom cisle je uz pekni.
Niekedy moze byt zaujimave ked sa pokori ucitel (ak vie co to je) pred mladymi a tak mozu nacuvat (nie odpocuvat myslim) co medzi sebou riesia a ako. Ked pride starsi ako majster sveta vo vsetkom, tak nech necaka, ze sa budu s nim bavit. Padali by vam mozno sanky keby ste to poculi. Ja nemam problem si tykat s mladymi a ked sa bavime tym padom otvorene, zacinaju sa mi otvarat uplne ine svety ako len ten iluzionarny Matrix kde si mozno niekto mysli, ze je najmudrejsi tvor planety lebo je policajt, ucitel, sef a pod. Niekedy 7 rocne deti (na videu ma uz 9) zotru nejedneho umelca - trebars spevaka...
Je taky serial - Profesionali a myslim ze to nie je sci-fi ale kruta slovenska realita - treba si ho pozriet a ani jedna vec tam nie je vymyslena, akurat je to zhustene, takze sa to ovciam moze javit ako smiesne a vtipne. Jeden diel by mohli natocit aj o tej brutalite ako pamiatku zosnulym obetiam a pozostalym ktorym to urcite smiesne nepride ...
velmi by som chcel pocut komunikaciu policajtov pred odstrelenim mladika.
Ked pri porode dokaze doktor pred mamickou, oteckom a kolegami zahresit "do pize" tak (ne)chcem vediet ako sa bavia policajti - to musi byt taky vykvet, ze sa hory ozyvaju a minister to nemoze ukazat.

nedoporucujem si mylit lasku s benevolenciou - deti potrebuju LASKU a HRANICE. Nikto, ani Jezis nepovedal ze laska je nejaka slepa benevolencia v style decko tyraj ma. Ked vidim co niektore deti robia ...
prichadzaju k nam vo velkej miere "zvlastne" deti, ja utvaram koridor - vy robte co viete a chcete. Len im neublizujte v mojej pritomnosti, hadzem neprijemne pohlady :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qDqTBlKU4CE
Naposledy upravil/-a autokomplet v 22.06.2017 16:53, upravené celkom 2 krát.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Poznámka: Mnohým z vás, kteří jste ve škole pilně poslouchali Občanskou výchovu, se to asi nebude líbit, ale mocenské složky státu nikdy nebyly určeny pro Vaši ochranu. Slouží jen a jen zájmům státu, moci a mocných. Policie nepomáhá a nechrání.

VIAC v článku,policajt je všade rovnaký.
Naháňať a zabíjať, je nové heslo poli aj mono cajta

http://pravyprostor.cz/jak-jednat-s-pol ... snich-dnu/
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Páni, ste jeden krok od zamknutia témy.

Autokomplet tvoj posledný komentár úplne mimo... Komentovať bez osobných urážok sa nedá? Toto je tá demokracia a sloboda slova?

Ja si tu s vami nebudem vypisovat, ani sa s nikym dotahovat. Dal som Vam sancu na normalnu diskusiu, sami si ju zabijate.

Najblizsi blby komentar a je mi jedno od koho bude zamkne celu diskusiu.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

takto to je Makrela

neviem ci to dokaze ovcan pochopit, to uz je iny level ...

to je ako keby som ovcanom povedal nieco o zneuziti studentov 17.nov.1989, kedy sa ovcania hrali na Neznu revoluciu a demokraciu. Bola sice nezna a malo krvava, to je pravda, chvalim komunistov ze divadlo zahrali neznejsie ako v minulosti. Sice to ovcanov obrovske peniaze, celozivotne a celogeneracne uspory, ale urobili to "nezne"
najvyssi divadelnik - dramaticky komediant Vaclav si prisiel nielen k rodinnemu majetku, ale ako z.dovsku pomstu odobral majetok vsetkym slusnym obcanom CR, SR a dal ho do ruk "sikovnejsim" ktori dodnes kradnu hlava nehlava. Jasne ze to nespiskal sam, bol to megapodvod na ovce. A druhy Vaclav stale tocil o utahovani opaskov a nakoniec skoncil tiez ako prezident, tentokrat uz CR, cim ovcania verejne oznamili celemu svetu ze si tu mozu PANI robit s OVCAMI co sa im zachce. Cele tie divadla pokracuju a niet konca kraja, su vopred zinscenovane a roky vopred pripravene. Ale nie sme ini ako ini, ani zapadni obyvatelia nechapu co robi Mer-kelka, pricom ona hra len ako babka na javisku a niekto iny taha nitky.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

este aj admin sa tu vyhraza - nie je problem, vymazem - upravim, mate pravdu, podla neviem akeho zakona nemozem napisat komu chcem, co chcem a kde chcem - OK respektujem
aj tak si myslim, ze v state kde strielaju policajti po ludoch, mali by strielat ludia po policajtoch - to uz bola silna myslienka a bude zamknuta tema ? neviem to posudit, v kazdom pripade je to moja myslienka, cize si ju patentujem a porusite zakon keby ste ju chceli kdekolvek pouzit v akejkolvek forme, cize tvarte sa, ze ste ju ani neprecitali.

SKUTOCNA a nie zinscenovana REVOLUCIA sa robi tak, ze sa daju skutocni ludia dokopy a to mozno aj vdaka tomuto foru !

na toto (aj na toto) by malo forum byt !

to chce ale velke uvedomenie

idem upravit text na neurazajuci - nekonkretny aj ked konkretne ukazuje a tym padom sa moze konkretny vyjadrit. ale jasne, aj forum "niekto" kontroluje.
a ked to vsetko vymazete, tak neriskujem, ze si ma koli tomu ozbrojeni chlapci najdu a odbachnu.
nech mi napise kto chce, co chce, je to jeho vlastny a osobny nazor a ja nepojdem na policiu ze ma urazili na fore ...
ved mozno vcera vznikol zakon, ze ma mozu zastrelit policajti ked hovorim :-)

dobre, uz vas budem pocuvat. prave pozeram ze mi zacali rast biele chlpy :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Začínaš tu pekne každého urážať, kto nemá tvoj názor. Nadávaš na policajtov aký sú vymletí a ty nie si o nič iný.

Hlavne, že Ty si odborník na všetko. Učím ich dodržiavať pravidlá a predvídať dopredu, čo môže ich konanie spôsobiť. Si ešte nevidel kružidlo v oku nejakého žiaka, lebo jeho primitívny spolužiak má právo na všetko. Máš pravdu, nezabil ho iba prišiel o funkčnosť oka. Nabudúce ten primitív zoberie ockovi pištoľ a zastrelí ho. Ži vo svojom jednoducho svete, kde všetci môžu všetko a len ty si najmúdrejší a najlepší vo všetkom čo robiš. Tvrdky robím, lebo ma taký ako ty už vytáčajú aký sú múdry a nemám toľko času aby som to 2 krát upravoval ako ty.

Je ťa škoda za mechanika, choď učiť, daj si prihlášku k policajtom a choď aj do politiky. Sa rozumieš všetkému a všetkým.

Vytýkaš ivkovi, že vytrháva s kontextu. Som napísal, že nie všetci mladí sú blbí a vzdal som im česť. Chodíme s takými deťmi na súťaže a si ich vedomosti vážim. To, že ty pokecáš pár minút nezáväžne je jedna vec a druhá ich aj niečo naučiť a nie len voľne kecať. To si môže dovoliť občiankar.





nedoporucujem si mylit lasku s benevolenciou - deti potrebuju LASKU a HRANICE. Nikto, ani Jezis nepovedal ze laska je nejaka slepa benevolencia v style decko tyraj ma. Ked vidim co niektore deti robia ...

Konečne niečo múdre čo si napísal !!!!

Hranice. To je to, čo deťom chýba. Vedieť, kedy je už dosť. Samozrejme, že deti skúšajú ísť ďalej cez tie hranice a citlivo vnímajú, že je už asi cez. Ale sú ľudia, čo tie hranice preskočia aj 3 krát, lebo majú všetko na háku.

Nikdy som neobhajoval streľbu policajta a dobre že ho zabil. Len som napísal, že ak by nebol niekto debil nič by z toho čo teraz riešiš nebolo. Tak si dobre prečitaj, čo som písal ak nečítaš povrchne len s emóciami. Lebo evidentne ich nezvládaš a prskáš na každú stranu a urážaš, len aby si mal pravdu.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Trebalo by tu tému zavrieť, lebo to nikde nevedie. Ľudia majú rôzne názory vždy to tak bude. Každého ovplyvňujú osobné skúsenosti, ktoré má.
Mám skúsenosti, že telka si prezentuje pravdu po svojom, aby to bolo zaujímavejšie a pútavejšie.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

autokomplet napísal:rozmyslam co by ste povedali, keby 14 rocny zoberie auto dajme tomu starsiemu bratovi ci otcovi a zoberie kamaratov na vylet ...
to keby policajti postrielali vsetkych, stale by to bolo super a OK ?

alebo keby vam zomieral ci rodil niekto v aute - dokazali by ste vsetci - aj ti ktori fakt milujete ludi a tym padom zivot za vsetkych stresovych okolnosti zastat ciernemu blikajucemu autu aj keby vam na palube reval od bolesti dany clovek ??? Nesli by ste rychlejsie ako hovoria predpisy a hlavne ak ste dajme tomu amatersky jazdec Rally ?
Pozri sa, ty stále melieš to svoje, trochu pogoogli a uvidíš že nedávno sa stal prípad kedy niekto viezol budúcu mamičku na pôrod do nemocnice - upaloval po dialnici, kde ho namerali. Samozrejme ked sa rozblikalo za ním auto tak zastavil. Ked policajti zistili o čo ide, tak dotyčnému urobili sprievod do nemocnice. A predstav si že nikto po nich nezačal strielať ked to pálil skoro 170km/h
A zaobišlo sa to aj bez pokuty http://www.tvnoviny.sk/domace/1870756_b ... dicne-meno
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ja sa nevyhrazam, informujem..

Tu nejde o diskusiu.. Tu ma clovek svoj nazor a bere ho za svoju pravdu a neprispusti ziaden iny.. Tvrdohlavo si ju zastava a je mu ukradnute, co napise ten druhy.. Argumentacia iba dava vodu na mlyn dalsej horlivej odpovedi..

Tato diskusia nikam nevedie, nic nevyriesi.. Neviem, preco to neviete pochopit..

To samozrejme este samo osebe nieje dovod na zamknutie temy.. Avsak ked dojde argument, pride na osobne urazky? To ako vazne? Toto je dovod, preco si nam pisal mail, tie reci o slobode slova a demokracii?

No pekne si sa mi odvdacil, ze som temu odomkol.. Na prveho cloveka, co s tebou nesuhlasi nakydas hnoj a spinu..

Sorry, ale nebudem tu donekonecna robit dozor.. Aj tak posledne 2-3 strany sa tu natahujete traja ludia..

Vsetko, co bolo treba povedat, ste si uz povedali.. Nic nove do diskusie neprinasate.. Ak chcete aj nadalej tvrdosijne bojovat za svoj nazor a vyjadrovat svoju pravdu, nech sa paci.. Bud si to vydiskutujte:

mailom
osobne
telefonicky
zalozte si vlastne forum

V kazdom pripade ako majitelia tohto fora mame narok zakrocit v teme ako uzname za vhodne a kedy uzname za vhodne.. Slova o demokracii slobode slova s tym absolutne nemaju co robit..

Lutujem, ze som tomu celemu dal sancu.. Na druhej strane, ani nie som prekvapeny, toto forum uz nejaky ten piatok poznam..

Pred tym, ako znechutite toto forum dalsim uzivatelom (to je ta zodpovednost, ktoru mame my ako majitelia tohto fora) temu zamykam..
Zamknuté

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: sypiropo a 12 neregistrovaných