Nové poplatky za zápis do evidencie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1000kw
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 18.01.2015 10:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1000kw »

tu je to pekne celé rozpísané

http://prihlasenieauta.sk/poplatok-za-p ... -1-2-2017/
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Ahojte.
Jednu vec som nikde nenasiel, snad niekto poradi z realnej skusenosti. Pri prvom prihlaseni starsieho, dovezeneho vozidla v SR sa plati fulltaxa, alebo sa to nasobi koeficientom podla veku?
Povedzme 180kW a 9 rokov stare - dovezene, zatial bez SK ŠPZ. Kolko zaplatim statu za prve prihlasenie v najsamfasa republike?

Prosim fakty, nie dohady...
Dík
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Neviem sice kolko, ale po tom co som sa dozvedel kolko sa plati za prihlasenie v niektorych krajinach Europy by som moc neplakal nad najsamfasa republikou....A este za tie poplatky nemaju ani nic moc zdravotnictvo a sluzby s nim spojene....
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Tak vie niekto odpoved na moju otazku vyssie?
:300f:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ivko1 napísal:Zistili že takto vytiahnu z ludí viac grošov ako ked sa účtoval poplatok za výkon iba pri prvej evidencii.
ivko1 to znie akoby si iba chladne konstatoval

predpokladam ze Ovcanom nebude vadit, ze ak si prepisuju medzi sebou nejaku sunku, tak budu platit dane aj z toho. Sice to nikde na svete nie je, ale ked Pastier oviec rozhodne, tak ich moze aj zarezat, nedat im zrat atd. Kludne papajme dalej travicku ci seno a vobec nech nas nerusi ze si slobodne nekupime uz ani auto od suseda, lebo budeme rozmyslat ci mame peniaze na prepis auta a radsej kupime nejaku cudziu haraburdu lebo mame mensi poplatok pri prepise. Tomu hovorim skutocna SLOBODA.
Pritom cim mam vyssi vykon, tym mam vyssiu spotrebu a tym padom platim viac dani na palive ktore nestoji ani 50 centov za liter pokiat sa nenahodia dane a pritom sme si vacsina vsimli kolko stoji liter paliva ... To su daslie a daslie DANE, tak preco nevyberat kde sa da a kolko sa da - kolko Ovcania dovolia. Chcem vidiet ze by takyto poplatok dali na Zapade. Dalsi den by padali hlavy a robili sa strajky. Ale na Slovensku ? Tu policajti mozu zastrelit nevinneho cloveka a absolutne nic sa nedeje.
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní