DOTZ Kendo Dark R16 na hocijakom aute alebo 1 octavii po fl

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samkooy
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.04.2016 18:51
Zdieľať na Facebook

DOTZ Kendo Dark R16 na hocijakom aute alebo 1 octavii po fl

Príspevok od používateľa samkooy »

mam zaujem o tieto disky a tak by som rad vedel ako asi priblizne vyzeraju v tejto velkosti pretoze som ich nikde nemohol najst na aute.

Dakujem :hero:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Octavia I má štandardne 195/65R15, alebo 205/55R16 a to ti rovno poviem že to nebude vyzerať bohvieako, lebo to je stále vysoký profil pneu.

A tým že disk je čierny (tmavy) tak to ešte aj zabíja jeho velkosť pretože to bude splývať s pneu.

Pri štandardnom rozmere by som volil striebornú farbu aby sa opticky výrazne oddelil disk od pneu
samkooy
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.04.2016 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samkooy »

Jasne no ved toho sa bojim aj ja a taktiez velkosti ci nebudu viac smiesne ako pekne, uprimne na uradoch niesom velmi trpezlivym clovekom a taktiez som cital ze ten komfort jazdy tiez dostava pekne bomby takze do vyssich by som moc nesiel pretoze radsej budem mat napravu v poriadku ako nadherne disky. Tie DOTZ Kendo su aj v striebornej variante vyzeraju takto http://cdn.e-pneumatiky.sk/files/images/dotz-kendo.jpg myslis ze tie by tam sadli viac? aj to auto je striebornej farby.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V striebornej by určite vyzerali lepšie. Ono m.žeš mať aj tmavé disky, ale mali by mať nejakú svetlú linku (svetlý falc) na oddelenie disku a pneu.

Design si inak vybral správny, najlepšie je ked sa lúče ťahajú až na najväčší priemer
samkooy
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.04.2016 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samkooy »

Ono ked mas na mysli aj nejake ine kola ktore si uz videl rad sa na nich pozriem :) inak dakujem za pomoc.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných