Skoda Octavia II - elektricke stahovanie okna

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mayo11
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:16
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II - elektricke stahovanie okna

Príspevok od používateľa mayo11 »

Ahojte,
Uz par dni pozorujem na spolujazdcovom elektrickom okne nasledovne: spustit ide v pohode bez problemov, vytiahnut vsak nie vzdy, vacsinou vyjde tak 15cm a samo sa spusti, musim to vytahovat postupne potom este tak 3/4 vytiahnutia sa udeje to iste. Je jedno ci sa okno vytahuje cez ovladac na soferovej strane ale na samotnych dverach a dnes som skusal podrzat tlacidlo zamknutia dveri a akonahle sa okna vytiahli na 15cm spolujazdcove sa stiahlo a ostatne zastali. Stretli ste sa uz s tymto problemom?
Jedna sa o octaviu 2, rv.2012.
Dakujem za vsetky rady a napady :)
koziak34
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.05.2017 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koziak34 »

nieco mu tam bude zavadzat a ako povedal cviro ono sa to potom automaticky zastavi prave kvoli tomu, ze keby tam je teda ruka alebo nieco ine. popozeraj si to trochu
mayo11
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.02.2011 11:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayo11 »

A este jedno zistenie, pocas jazdy s autom sa este nestalo ze okno nevytiahne, stane sa to vzdy ked s autom zaparkujem, moze to spolu nejak suvisiet?
Prv som myslel ze motorcek nevladze vytiahnut okno, ale ono ho fakt zastavi a spusti. Jedina moznost asi rozobrat dvere do coho sa mi moc nechce :(
jarobab
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22.05.2017 09:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarobab »

A nechce sa ti do toho lebo sa do toho nerozumies alebo sa ti iba nechce? Lebo ak sa do toho nerozumies tak si to daj normalne v servise rozobrat, im to zaberie aj menej casu a mozes to mat skorej urobene a budes mat pokoj
ejko587
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.05.2017 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ejko587 »

presne tak podla mna nad tym zbytocne spekulujes a radsej to zanes niekomu, kto sa tomu aspon trocha rozumie
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

mne to zacalo robit tyzden po tom co som kupil auto (ojazdene) a uz uz som chcel ist za predavajucim, ze nech si to berie nazad ale nastastie vtedy moju zenu osvietilo a pozrela sa ci nieco nebrani tomu oknu aby sa vytiahlo a bolo to tam zahnusene
lacoo34
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.05.2017 21:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacoo34 »

už ti asi nezostáva nič iné ako to dať pozrieť. keď nepomôže ani prečistenie tej dráhy tak to bude treba skontrolovať trošku lepšie
maschorto
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.05.2017 13:14
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maschorto »

asi by som to niekam zaniesol, moze byt niekde len mala odchylka a preto sa nechova motorcek tak, ako by mal
Vikinger
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 10.05.2009 18:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vikinger »

Zdravím,
ja mam ten isty problém na octavií II, rv. 2011 september, rozobral som to a mal som tam uvolneny šrob, na systeme stahovania okna, ale vzdy to isté robí... predpokladate ze to bude stahovacka?
Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných