Kto by siel so mnou na prehliadku v auta pri Trencine? Dnes

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Doremi17 Pekne rozpravocky tu rozpravas. Si na Icelande zo Swiftom spavate v nom dvaja vsetko tam robyte naco prosim ta pekne ti je karavan alebo van ked vam dvom staci Swift na Icelande? Ved tebe bude bohate stacit Fiat 500 na cestu okolo sveta chladnicku nejako vpraces do kufra a vzadu namiesto sedacky urobys minybar kde budete aj spat s kamaratom. :d :D
tomas-b
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 25.08.2012 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomas-b »

Ako pisal mhlavaty, vyber nieco spolahlive. A pomerne aj stabilne.
Ja by som Ti odporucil VW Transporter T4. Motory vydrzia hodne vela, ja som mal tiez jednu Caravellu (2,5 TDi, radovy 5valec), drzal sa dobre. Znamy ma firmu v Rusku, ma 2 taketo auta, v ktorych aj spava (niekedy je to bezpesnejsia forma prespania v Rusku, penazi ma inak dost). Starsi Trasporter 2,4 atmosfericky radovy 5 valec ma uz vyse 1,5 milion km (origo motor). Hrdza to auto zerie, ked sa mu prida, tak uz zadymi. Po 26 rokoch a 1,5 milion km je to priatelne.
Novsi co ma, Multivan, je vnutri tichsi, mäksie odpruzeny, lepsie caluneny, origo chladnicka, postel, 2. akumulator.
Ked chces, su aj vyssie verzie (ze sa vo vnutri aj postavis), a urcite hladaj verziu long (5,3 metra). Ked Ti je predsa male (i ked je to porovnatelne velke s Transitom), pozri VW Crafter (tiez mali radove 5 valce naftu). Ale to uz je ina velkost.
Kazdopadne odporucam z Talianska,Spanielska, (to mas hned 1. vylet), kde nie su nacate hrdzou. A hlavne kupovat s origo servisnou knizkou, (radsej s viac km a jasnou historiou ako menej km a nejasny povod).
Ano su to drahsie auta, ale ponuka-dopyt to tak urcil: su to stale na svoj ucel dobre auta. (Multivan T4 v normalnom stave a s vybavou tak cca 15tis EUR)
doremi17
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.01.2015 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa doremi17 »

@Vigora100g: je to 2011, 2.2tdci 140k (tieto verzie su udajne uz spolahlivejsie nez verzie z pred par rokov pred nimi).
Dovoz z Nemecka, tachac ukazuje 150000km, cena 7,9k eur.

@ Petzi: moc si nepobavil, tak 2 z 10.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných