Hyundai Santa Fe - clonitka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tancich
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.06.2017 11:24
Zdieľať na Facebook

Hyundai Santa Fe - clonitka

Príspevok od používateľa tancich »

Neviete mi poradit, kolko stoja nove clovitka pred sofera a spolujazdca. Mam 2007 santa fecko 2,2 no to je asi nepodstatne. Ale k veci zlomili sa mi uchytky a prakticky tie clonitka drzia len na jednej strane. Je tam vylomeny cuplik. Neviem ci by stalo za to to zalepit alebo radsej niekde zohnat druhe clony?
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Tak asi hladaj ineraty Rozpredam santa fe....
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

dnes uz moze mat auto kazdy, naozaj zasnem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Takéto plasty sa nedajú moc dobre lepiť v domácich podmienkach lepidlom za pár euro . Ak sa to nedá nejak aj mechanicky posilniť tak lepit na tak malej ploche je vždy len vec do času kedy to znova praskne. A kedže netuším kde a ako je to prasknuté tak ma ani nenapadá ako by som to riešil ak by som musel. Ak praskol nejaký čap k ktorý trčí z boku a zapadá do nejakej úchytky na strope tak možno by sa dalo vyrobiť napr zo šroubu nový taký čap a osadiť do tej clony ak je tam nejaká možnosť mechanického uchytenia že vyvrtať dieru dnu do toho plastu .
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

bolo by na mieste sa popozerat po nejakych bazaroch mozno srotoviskach tam myslim ze by si to mohol zohnat aj ked neviem ci to je pri kazdom rocniku rovnake ci ten typ clonitiek sa nejako menil alebo nie
majcim
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.06.2017 12:33
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majcim »

Asi by som to poriesil normalne vymenou.Mozno viem, kde ti to podla popisu puklo a celkom si neviem predstavit, ako by si to tam chcel zalepit?
pranko
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.06.2017 14:14
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pranko »

Mne sa to tiez stalo a riesil som to tak ako si chcel aj ty, no poviem ti, to zalepene, nevydrzalo asi dva dni, takze radsej by som volil vymenu ako opravu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mhlavaty a 2 neregistrovaní