Skoda Octavia - turbo nezapína

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

passat12
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.06.2017 11:43
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - turbo nezapína

Príspevok od používateľa passat12 »

Zdravim vsetkych jedna sa o moju octavku 1 1,9 66kw alh rok vyroby 2001 nie a nie taha turbo, 110km a fajront vaha vzduchu nova vsetky hadicky k podtlakom vymenene ventil N75 nova turbo vycistene egr ventil vycistene tak v com moze byt problému
jurajcls
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 31.10.2012 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurajcls »

Žeby samotné turbo potrebovalo repas? To mi robilo na Passate B5.5 1.9TDi, pri 110 hodilo motor do nudzaku, po naštartovaní zase ok až do 110, potom zase. Výmena turba a bolo po probléme
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

vycistenie turba nie vzdy pomoze, myslim, ze je dost pravdepodobne, ze uz samotne turbo zacalo strajkovat, takze ani by som nehladal problem niekde inde, ale priamo v turbe myslim, ze po takom case, po tolkych rokoch bude jeho repas nevyhnutny
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sakra aký ste rýchli.Ale zadávateľ sa na vlastný dotaz pekne vyflákol,preto aj ja len úplne skrátene,nie som detektív...čo tak vzduch v palive ?
passat12
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.06.2017 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa passat12 »

No palivovy filter bol meneny este som nepozeral ci mam vzduch v palive
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Predpokladám že 10 cm od filtra na stav nafty v priesvitnej hadičke dovidíš či tam nepochoduje sódovka
Pre tú sódu v hadičke už bolo vymenené pár tisícov turbín,dokonca to urobí pokojne autorizák
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných