Skoda Felicia - nefunguju svetla , ventilator a stierače

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lucker72
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 23.10.2012 21:20
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia - nefunguju svetla , ventilator a stierače

Príspevok od používateľa lucker72 »

Zdravim, potrebuval by som pomoc s mojou feldou 1,3...nejako mi prestala štartovať, svetla a ventilator tiež nejdu...poistky som skontroloval všetky su OK...nejaka rada ? :)
prveauto11
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 10.07.2012 18:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prveauto11 »

Nestartuje, ked otocis klucom zasvietia ti kontrolky? A cerpadlo natahuje benzin nedavno som mal mensi problem zo starterom a vyzeralo to ze vskakuje pastorok no po viacerom skusani to naskocilo. Skusal si roztlacit?
lucker72
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 23.10.2012 21:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucker72 »

kontrolky mi rozsvietia..ale štartujem to tak že priložim šrobovak na štarter na tie kontakty a tak mi to naštartuje..a ten kabel ktory ide ku starteru je o.k....neviem či možu byť na chybe relatka alebo..:/
JOHNNYKOSCAK
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 16.10.2011 08:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JOHNNYKOSCAK »

Skontroluj si ukostrenie, komplet plusový kabel a celkovo elektriku. na 99% je problem v elekroinštalacií, nejaký blbý kontakt. Alebo skus ešte spínačku ...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

No tipujem že bude problém dakde v napájaní tých vecí čo nejdú a teda treba podla schémy zistiť, čo majú spoločné.Z hlavy to neviem.Možno je len blbý kontakt dakde na poistkách , alebo dakde nejaký spoločný napájací bod ...
tomi24
Príspevky: 1131
Dátum registrácie: 06.06.2013 02:28
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi24 »

skus pozriet do skrinky s poistkami ci tam nie zaoxidovany nejaky kontakt nie len na poistach, ale aj na kabloch
kuloo2
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.04.2009 15:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuloo2 »

Je to zlty kablik ktory ide do cievky startera.Poriadne vycistit,alebo kusok kompler vymenit aj z konektorom novym.Ked nema dobry kontakt tak neprepaja dobre cez rele odlahcovanie startovania.Preto neidu ani svetla,ani ventilator.Su to spotrebice z velkym odberom pri startovani.
lucker72
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 23.10.2012 21:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucker72 »

dakujem vam ludia :2f93:
Pezet
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 03.02.2007 12:53
Zdieľať na Facebook

Pomoc ako to dopadlo?

Príspevok od používateľa Pezet »

Zdravím, prosim o odpoved kde bola chyba lebo mam presne taky problem z ničoho nič mi prestali fungovať stierače svetla a kúrenie. Za odpoved vopred dakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní