A je to tu (konecne)

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

lorak777 napísal: napr. vykazat dizle z centra mesta....
A co tak zasobovane,autobusy a papalaske auta.Co tak zatvorit spalovnu v Blave.A zatvoril by som aj restiky,pri vysmazani v oleji vznika karciogen.Najlepsie by bolo aby tu posledny zhasol a odstahujeme sa na mars.Nejde vsetko tak ako by sme chceli.
A benzinaky vypustaju z vyfuku co?Benzin z ropy nie je?Zakazme aj tym vjazd do mesta.Ak ma zvolite za prezidenta zakazem aj zakazane lol
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

To je parada ako tu kazdy ospevuje ze musime mat dpf.len tak dalej posluchat vymysly bruselu.mali by ste sa hambit pekne s vami mava unia.co tak sa zobudit a konecne povedat svoje podmienky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cviro123 napísal:Tak na rusov pozor su ich tam kopy, co diagnostiku najnovsich aut ovladaju excelentne a vsetko okolo toho, to vychodna europa napriek tomu, ze sa tvari moderne im mnohym nesiaha ani po paty.

Kto podcení v týchto veciach rusov je sorry,úplný blbec.Všetko čo nebolo nikde,čo som ani výpar k tomu nenašiel,som nakoniec čerpal práve od rusov.Tiež som nevedel,až raz mi jeden priateľ poslal ...tu to máš,toto si pozri.....a ja som pozeral doslova ako puk.Pokojne napíšem že tam som získal základy,tam som našiel veci desné veci.Oni jediný boli schopný zavesiť na net veci až dosť za rámec rozumného,lebo verím že vyskolili aj špičkových zloduchov.Žiadne tabu,oni nemajú hranice,no a ja som sa pol života učil ruštinu.A majú jednu nepochybnú výhodu,píšu velmi priamo,velmi otvorene a pochopiteľne,mám zato,že sa tam môžeme jedine učiť a nesiahame im ani po členky
matej48
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.10.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matej48 »

rusi boli su a aj budu vzdy dopredu oni nie su od nikoho zavisli co je ich najvacsou vyhodou riadia sa navyse svojimi pravidlami nie ako mi tu kazdy len nieco kaze taka norma onaka a my co sklopime hlavy a slepo nasledujeme
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

niekde som cital ze na oblohe je nebo a na zemi rusko to je iny svet nie su od nikoho zavisli a riadia sa sami sebou
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

bajo777 napísal:„Naše predbežné výsledky merania v teréne sú šokujúce. Na mnohých hlavných ťahoch v Prahe sú niekoľkonásobne prekročené povolené limity častíc (30 000 pt/cm³). Napríklad križovatka Európskej a Horoměřické ulice v Prahe 6 vykázala priemernú hodnotu vyše 58 000 pt/cm³, o kus ďalej na Svatovítskej ulici pri zastávke električky v Dejviciach sme namerali priemerne vyše 70 000 pt/cm³ a zatiaľ suverénne najhorším miestom sú Pražské tunely (Letenský, Strahovský alebo celý tunelový komplex Blanka). Tam sme dokonca len v idúcom vozidle namerali hodnoty presahujúce 300 000 pt/cm³.

hej vy dvaja, skuste nejako vyjadrit kolko ma indicka lokomotiva a trajekt z polska podiel na tomto, mozte percentami, alebo aj absolutne, ten brmbolec mate na krku len aby vam donutra nenaprsalo ?

:::
lodna doprava na mazutove paliva ...chod na stanicu Hlavni nadrazi..popocitaj vlaky ..postav sa dopredu kulokomotivam a pocitaj a pocitaj ...skus taku 8 hodinovu smenu a dalej fabriky -problem nie je co vyleti kominom problem je jemny smog z mechanickeho obrabania--plasty kovy atd dokonca uz aj bio .studenti to spracovali ako projekt ...zakaz uverejnit a skola to radsej stiahla ...toto my ty vysvetli?

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní