Pokuta za STK prívesneho vozíka.

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

4
18%
Ano, ale bude ti to prd platné.
8
36%
6
27%
4
18%
 
Celkom hlasov: 22

igor.vacho@gmail.com
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.09.2016 09:08
Zdieľať na Facebook

Privesny vozik

Príspevok od používateľa igor.vacho@gmail.com »

Ja by som rad vedel, ak mam sice na dvore vozik, no auto som pred rokom predal, tak co spravia na STK, ked im ho tam dotiahnem vlastnou silou a zavola si k tomu pripadne aj media... Inak ten vozik sam osebe uz hadam ani nema hodnotu tych 165€ +€ za STK :zg282:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nespravia vôbec nič. Sused mi pravidelne pritiahne vozík pred stk , ja si tam počkám a ručne ho zatlačím dnu. Skontrolujú mi ho a vytlačím ho von. No a večer , keď ide z roboty mi ho sused zase zoberie domov. Počas tých dvoch rokov ho ťahám za traktorom na C tabulkách , ktorý na stk nemusí. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Teraz v "Občan za dverami -RTVS" bol človek ,čo mal nehodu nie z vlastnej viny, mal dohodnutú opravu v servise aj s dobou trvania, z nejakých príčin sa to pretiahlo,nie dlho, medzitým mu prešla STK aj EK,dostal pokutu ,podal odpor kde popísal situáciu,poslali ho do perdele, s odporúčaním ,že keď sa mu nepáči môže sa súdiť.
Toľko k odporom.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mali pravdu - dočasné odhlásenie je úkon na pár minút.Dá sa urobiť aj v zastúpení s plnou mocou z obyčajnej dedinskej matriky. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Privesny vozik

Príspevok od používateľa christiane »

uwa0949344117 napísal:Ja by som rad vedel, ak mam sice na dvore vozik, no auto som pred rokom predal,
To ze si auto predal je tvoja vec.Zakon nezakazuje mat doma aj 10 privesnych vozikov,co zakon prikazuje mat na nich STK.
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

Sypanie si popola na hlavu v tomto pripade nepomoze, kam by takto dosli. To by robil kazdy a pokuty by tym padom nemali kde vyberat. Dalo sa s tym spravit cokolvek a mas pravdu len v jednom jedinom, ze to bola tvoja chyba
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

pozeram ze Ovcania pisu ze tvoja chyba, mal si ...
asi Ficovolici
vazeni nastudujte si ako to je v zahranici a ake SANKCIE
pride od mafie list STK 166 a EK 166 = 332 EUR co je mesacny prijem zeny v statnej sprave alebo 2 mesacne dochodky plneinvalidneho cloveka ...
Do toho vypalnici napisu ze + 30 x 2 = 60 EUR ak sa odvolas ...
odvolanie som podal, lebo sami pisu ze ti uznaju odvolanie aj si nebol prevadzkovatelom v tom case. Ja som bol majitelom auta ktore prevadzkoval jeden chlapik ktory proste ZABUDOL ist na STK a EK, zastavili ho policajti (jasny dokaz ze auto pouzival) no pokuta prisla mne (on dostal len na mieste par EUR). Hovorim si - mam najomnu zmluvu kde je jasne ze auto uz 3 roky prevadzkuje - maslim si ze budu nehanat jeho. A zrazu prekvapenie - prislo mne a pekne aj s turbovypalnym = 392 EUR co je pripominam mesacny plat alebo 2 dochodky alebo 2 zivotne minima....
Som zvedavy co bude dalej.
Toto sa stalo s tym ze sa s autom jazdilo a dokazem to pochpit az na vysku pokuty. Ale ked odstavim svoje auto na svojom dvore a nejazdim a pride rovnaka pokuta ????? A ked si chcem nechat stare auto (pravo na majetok) tak na docasne vyradenie mam dat 350 EUR za 10 ROKOV ... Toto nie je nikde na celom svete. Nech zriadia upozornenie za neabsolvovanie STK EK za napr. 10 eur ale pokuta 332 EUR lebo tyzden meska STK lebo auto stoji rozbite v servise ?
A vy FicoOvce to este schvalujete ze jeho chyba za vozik ktory ak je nebrzdeny by podla mna nemal chodit ani na STK ...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných