Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

23r a auto za 15 litrov???? ::: ::: ::: ::: ::: :angr: :angr:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

nechcem akoze nejako tieto veci riesit, ale myslim, ze 23 rocnemu uplne v pohode by stacilo auto aj do 6tisic euro. Co by dobre reprezentovalo mladeho chalana? Odkedy podla takychto parametrov sa vyberaju auta? Osobne si myslim, ze je potrebne sa zamerat na uplne ine veci.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

nieco tu smrdi. Tak ma to na jednej strane "utiahnut zo svojeho" a na druhej mu brat len tak dolozi 5000 eur, teda plus 50%? Ja mam dobreho brata, ale 5000 by mi na auto len tak neprilozil, maximalne keby som mu to za par mesiacov vratil. A zadlzit vlastneho brata kvoli masine, na ktoru vlastne nema peniaze, je hlupost.
23 rocny chlapec chce podla mna 200 koni na zadnych gumach a nie nudnu limuzinu na dialnice.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ako starsi ti mozem povedat, ze je to tak trosku dost nestastne zvolena krcmovo-bufetova otazka na toto forum, kde sa snazime umravnit ludi a z prvotneho nejapneho napadu a entuziazmu tych ludi dostat do mantinelov... nie prve auto za 15 tis., dolozit od brata 5 tis k desiatim, co vlastne utiahne zo svojho, preco hned dizel/ale to by mi tak nevadilo/pri prvotnom najazde a pod...toto skor ludi nahneva, lebo v 23 rokoch take moznosti nemali a drzali sa rozumne pri zemi...tak by si to mohol tlmocit aj bratovi...najprv nech jazdi bez nehody a zdrzovania 5 rokov... chod do danska, svajcu a pod- kolko tam uvidis v strednom meste napr. s-mercedesov, 7bmw a pod.-uvidis, podla coho sa rozlisuju rozumni vodici a kam s nasim autoparkom a cestami patrime my...
norbertino
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.06.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertino »

ber to ako dobre mienenú radu od všetkých a aj odo mňa. prvé auto za 15 tisíc je aj podľa mňa celkom dosť. teda ak nie ste nejaké extrémne za vodou čo teda predpokladám, že nie. keď mu aj chcete niečo lepšie ale zase to netreba preháňať, nejaká jazdenka maximálne do 8 tisíc mu bude stačiť aj to som ešte povedal viac ako by som sám do toho investoval.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A pipíka máš 30cm :4090: :4090: :4090: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

tommmikxxx napísal:vdaka zatial za vaše komentáre. Len tak pre info, ja mam 25 rokov a auto za 45 000 eur. A každy jeden cent som si zarobil svojou poctivou manuálnou pracou. Mna len zaujimalo, pre ktoré auto by ste sa rozhodli a prečo, z tých, čo som uviedol. Do uvahy ešte pripada seat leon.
Na čom fičíš? Piko belo koks,manuálnou prácou?okopavaš,varíš?
marekceman
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 15.04.2012 16:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekceman »

ja mat brata a 15000 na auto, donesiem mu zo zahranicia bavoraka, alebo volvo v zachovalom stave. ak teda nerobis v UK. Mazda 6 sa mi paci, ale nie je to taka kundolapka, ak by som si vyberal auto cisto pre imidz a som bez rodiny, pozeral by som nejaky civic type R, Golf GTI alebo aj Ceed GT (nie GT Line), aj ked tam ma clovek pocit ze soferuje gumenu hracku.

Ale aj ta mazda6 je fajn...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aspoň si zapametaj čo si tu písal minule
luxusne-auto-do-20-000-eur-t70191.html
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

tak vyzera to teraz vselijako ale ak ho teda fakt zhanas pre brata a si ochotny mu prihodit tych 5 tisic tak si myslim, ze by bolo najlepsie mu dat doviezt, dovezene auto bude v podstatne lepsom stave ako by si kupil tu
jozinos45
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 07.06.2017 10:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozinos45 »

do prveho auta by som neinvestoval ani tych 10 tisic a nie este 15. nezalezi ani na tom aky je brat vodic ale proste, prve auto nebude mat jednoznacne dlho, za nejake dva roky ho bude chciet vymenit a potom sa mu moze kupit nejake drahsie
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných