Renault Megane II - výmena ramena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Renault Megane II - výmena ramena

Príspevok od používateľa salomen30 »

Zdravím.Čo prosím vás treba demontovať pri výmene ramena na Megane II 2003 1.6.Konkrétne ma zaujíma či ide dole nárazník alebo sa len zavesí chladič a vyberie sa spodný držiak chladiča aby som sa dostal k šrobu bez demontáže nárazníka.Vďaka.
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Pretože treba vymeniť jeden čap z neho ktorý je prišrobovany k tehlici a ten je nalisovaný v ramene ak sa nemýlim a iný sposob ako demontovať vylisovať a nalisovať druhý nevidím.Či ?
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

CLIO 3 by malo mať podobne riešený spodok ak nie rovnaký . k tomu prednému šroubu sa dalo dostať pekne bez demontáže nárazníka. Len sa dal dole ten držiak chladiča.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

A čapy máš lisované, či priskrutkované. Hoc sú rôzne prípravky, ja som minule menil čapy na nápravnici a nemusel som ju celú demontovať, len povoliť a trocha spustiť samozrejme základ je mať na to prípravok.
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

Lisované.Keby priskrutkované tak sa nepýtam.Už sme to vymenili.Povolil sa držiak chladiča na oboch stranách pre prístup k šrobu ako tu už aj bolo spomenuté.Dík za rady.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných