Mercedes E350 coupe 2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Mercedes E350 coupe 2010

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Pozdravujem, dlhšiu dobu sa obhliadám po nejakom štýlovom aute, mercedes e coupe mi padol do oka, nakoľko mám vznetový motor na superbe, rozhodol som sa o zmenu značky auta a motora, nejaké rady, skúsenosti s mercedesom E coupe 2010. Nejako sa do vznetového už nehrniem a rozmýšlam nad 350 benzínovou, ako sú na tom tieto autá? Ďakujem za rady a skúsenosti

P.S (odpovedajte len k danej téme) PEACE
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Nespravis chybu.. ak si spokojny s cenou za stary dizajn. Tak smelo.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak neviem celkom ako je to so starým a novým dizajnom, ale E-coupé z r.2010 bolo jedno krásne auto.
Práve dnešný dizajnový smer MB sa mi nezdá ako to najlepšie čo mohli urobiť. Odhliadnúc od toho, že vďaka zjednoteniu tvarov, pokiaľ ma na ceste nepredbehne, tak v spätnom zrkadle zväčša ani nerozoznám či je za mnou trieda A alebo S.
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

auto výborné, ale trošku tvrdšie na naše cesty, málo miesta vzadu. inak super vozenie, zadokolka, motor výborný.
Pre jazdy max. vo dvojici nemá chybu.
nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Jazdím prevažne sám, a najazdím zhruba 15 000 ročne, preto sa nehrniem do diesla. Len som chcel vedieť že ako sú na tom tie autá so spoľahlivosťou, nerád by som bol častejšie na zdviháku ako na ceste
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

to je tzv.seriozny vyber... velmi rozumne riesenie, spolahlive, blaznami nevylietane vozy, auta vzdy maju nejake muchy, ale tieto patria k tym, co nebyvaju velmi na zdvihaku...uz su za dobre ceny, ved sa tusim uz nevyraba a aj rozsah farieb tam bol uzasny - tusim vsetky boli strieborne, cierne a niekolko bielych....skor pozeraj, aky je interier....
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných