Prasknuté čelné sklo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Vies vobec, co je to za chlapika, ci niekedy taketo veci vobec robil. Ci v tom ma prax a podobne? Neviem, prekvapuje ma, ze mas takuto odvahu. Uz davno si to mohol dat urobit niekde, kde tieto veci riesia pravidelne, maju v tom uz prax a najma nemusel by si to tolko odkladat. Lebo uz len to riskujes, ze sa to nejako rozrastie viac pri nejakych zmenach teplot ;)
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

neviem ale verim kamaratovi ze mi nechce zle snad by mi nedohodil niekoho kto nebude s takymito vecami mat skusenosti malo by ma to vyjst vraj lacno preto k tomu tak pristupujem kolko by som cakal vobec na nejaky termin opravy napriklad do autorizaku alebo tak?
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

takych kamaratov poznam a niekolkych som tiez uz takych mal co mi velice chceli pomoct..avsak dopadlo to zakazdym dost zle..niekedy sa neoplati spoliehat na nejakych znamych a treba si riesit veci po svojom..ked som mal problem so sklom neriesil som to s nikym so znamych ani tak nasiel som si na nete kde by mi to najblizsie urobili kde sa tomu venuju a zavolal som tam ze aky mam problem a vsetky veci okolo toho a vybavene..a po pravde riesil by som to tak znova ze sam podla svojho presvedcenia
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

Presne, takych uz bolo :-D
Obcas niektore veci je fajn riesit cez znamych, ale treba si zvazit, co ano, co nie. Toto je vec, ktoru som osobne ja riesil cez autosklo, aby som nemusel zatazovat nikoho zo znamych, a hlavne aby som to mal urobene tak aby nebol problem, aby som nemusel neskor riesit, ze prasklina je tam opat, ze ako to je mozne a vsetky taketo veci :41c2:
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

bavorak kde si to teda riesil? povedal som si ze este skusim kamosovi zavolat ze ako to vyzera ale uz to asi dalej odkladat nechcem aby som na to zbytocne este nedoplatil pozeral som uz ze ako by som si to aj sam spravil ale na to si nejako netrufam takze bud to pojdem riesit podobne ako ty alebo tomu znamemu uvidim co mi povie ked mu budem volat ze ako na tom je
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

naposledy som podobny problem riesil asi pred rokom a pol v zime nejako to budu dva. Poviem ti, ze mal som z toho hlavu v smutku. Tolko ponuk som mal, ze kto vsetko mi to urobi, ale ked prislo na to, ze sklo treba nielen opravit, ale rovno vymenit tak zrazu vsetci cuvli a ked niekto cuvne pri niecom takomto tak z mojho pohladu to nie je odbornik, ked uz raz nieco robim, tak to robim poriadne, nie? Nesiel by som na tvojom mieste do toho, ale ty musis vediet sam, ze ci mu veris ci nie
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

si-to-8 napísal:bavorak kde si to teda riesil? povedal som si ze este skusim kamosovi zavolat ze ako to vyzera ale uz to asi dalej odkladat nechcem aby som na to zbytocne este nedoplatil pozeral som uz ze ako by som si to aj sam spravil ale na to si nejako netrufam takze bud to pojdem riesit podobne ako ty alebo tomu znamemu uvidim co mi povie ked mu budem volat ze ako na tom je
Ved som ti pisal, ze cez autosklo, cez hornet, da sa to aj riesit v mnohych inych, ale podla ponuky a toho, co som si zistoval, tak sa mi to zdala taka vhodna volba pre mna, preto som sa tak aj rozhodol. Skusal si kamaratovi volat a informovat sa, ze ako to dalej pokrocilo ako dlho by si mal este cakat? Lebo za toto cakanie uz teraz si to mohol mat dvakrat na poriadku a nemusel si sa s tym trapit, mne je jasne, ze vizia usetrenia penazi je lakava, ale chapes za aku cenu to vsetko je ;)
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Chlapi a teraz vážne, Vám niekto platí za toto mlátenie prazdnej slamy stále dookola?
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

u nas dnes rano takto. Vecer, ked manzelka prisla domov tak este ziadna takato prasklina na skle nebola a dnes rano je to tu. Ale ked jej poviem, nech neparkuje pri hlavnej ceste, nech to da do garaze tak ani pocut, no nech sa paci.

Obrázok
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

na hlavnej ceste parkovat nie je dobre, to viem z vlastnej skusenosti, nevies ci okolo nepojde tatra nalozena alebo nieco podobne to myslim, ze sa sama vystavila dost velkemu riziku, takze v konecnom dosledku by som povedal, ze dost velky podiev viny ma ona sama na tom :41c2:
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

podiel viny na tom ma a veru nie maly. Avsak to keby som jej povedal, tak sa mozem doma tesit na tichu domacnost a to fakt nemam teraz nejako za potreby. Aby bola urazena kvoli niecomu takemuto. Tiez si myslim, ze to muselo ist nejake velke auto okolo, avsak nejde mi do hlavy jak by to vyfrklo. No nerozumiem tomu, ale ved to je v podstate jedno, len skoda je to, ze som nemal vinnika, ze to mohlo ist cez jeho poistku.
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

to je skoda, ale s tym nic nespravis, ked si uz takto auto najdes v takom stave, tak kde koho budes nahanat a po kom patrat, predsa len auto bolo na ceste a tam tieto veci ovplyvnit nevies, my tiez kedysi som parkoval pri ceste avsak odkedy chodi cez nas coraz viac aut, tak som si povedal, ze uz to tam nenecham, najma pre svoj pokoj, takze uz jedine v dvore parkujem, aspon mam ako tak pokojny spanok, ze ma rano nebude cakat pri aute nejake nemile prekvapenie
reison
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 08.02.2017 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa reison »

tomuto sa vyhnut neda. Ale ved teraz vysiel ten zakon, ci co to bolo, ze z PZP by mali preplatit aj celne sklo a taketo problemy nie? Nerozumiem preto preco ste to prostrednictvom toho neriesili, necital som si celu diskusiu, neviem ci ste to rozoberali, ale pocul som o tom, ze teraz by uz nemal byt nejaky problem s tymito vecami. Kedysi hej, ale dnes po tomto nie, ci?
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

pred hodinou telefonat, ze opat nejaky kamienok na jej na celne vloudil, som zvedavy, ked pride domov, ze co na tom skle zas je. Zacinam premyslat, ci si nerobi zo mna srandu, aj ked to by bol ten lepsi pripad, to by som skor prezil. Dufam, ze to nebude nejake velke a ze bude stacit na to oprava. :41c2: Premyslam, ze by som jej povedal, nech si to skusi sama vyriesit. :40bd:
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

reison napísal:tomuto sa vyhnut neda. Ale ved teraz vysiel ten zakon, ci co to bolo, ze z PZP by mali preplatit aj celne sklo a taketo problemy nie? Nerozumiem preto preco ste to prostrednictvom toho neriesili, necital som si celu diskusiu, neviem ci ste to rozoberali, ale pocul som o tom, ze teraz by uz nemal byt nejaky problem s tymito vecami. Kedysi hej, ale dnes po tomto nie, ci?
Mali. Len predtym ako ti nieco preplatia musis mat vinnika, aby si to cez aku poistku mal dat. Pretoze ak dobre viem, tak cez tvoju bez vinnika to nemas ako dat. Tam to nie je nijako riesene. Jedine takto, ze by si odstavil toho, kto ti to sposobil, on by priznal, ze nieco take sa mohlo stat a da sa to cez jeho. Aj to tozvie ako to bude dokedy to poistovna preplati ako dlho sa to bude vsetko viest :/

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martincichy, wesmccane a 62 neregistrovaných