Dovoz-prihlásenie USA

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Dovoz dobrých 2000€, registrácia vzhladom na výkon minimálne 1000€ a pretože predpokladám že niekde bude treba dať aj na kávu pretože to je US verzia, prípadne určite veci ako svetlá prehodiť z EU verzie, tak že kludne opláchneš aj dalších 1000€

Má to zmysel nosiť drevo do hory ?

Inak téma ohladne importu z USA je tu na beton
dzurek
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.10.2005 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzurek »

Prihlasim zaregistrujem Vasu Motorku Stvorkolku Traktor Auto na Slovenske SPZ... Prihlasim aj odhlasene vyradene vozidla.. napr. staci aj stary odhlaseny vyradeny zruseny kludne aj poskodeny Technicak ..

volat na 0903 392 244

..
Podmienkou je cisty povod vozidla a originalne cisla na karoserii.

.. Prihlasim na original BIELE SLOVENSKE znacky... Aj dovoz USA. Canada ...... aj Veterany. od roku 1900 - 2015....
ducaj
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.06.2005 02:35
Zdieľať na Facebook

Re: prihlasenie

Príspevok od používateľa ducaj »

mam zaujem volaj 0903458362
buben14
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.12.2006 12:17
Zdieľať na Facebook

Amerika

Príspevok od používateľa buben14 »

Zdravim.....kypil som si v nemecku americke auto vedene v nemecku,stk nemecka a na stk mi to nechcu prihlasit ze je to amerika.....vie mi niekto pomoct alebo poradit?mam hlavu v smutku dik
peter202
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.04.2006 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter202 »

dzurek napísal:Prihlasim zaregistrujem Vasu Motorku Stvorkolku Traktor Auto na Slovenske SPZ... Prihlasim aj odhlasene vyradene vozidla.. napr. staci aj stary odhlaseny vyradeny zruseny kludne aj poskodeny Technicak ..

volat na 0903 392 244

..
Podmienkou je cisty povod vozidla a originalne cisla na karoserii.

.. Prihlasim na original BIELE SLOVENSKE znacky... Aj dovoz USA. Canada ...... aj Veterany. od roku 1900 - 2015....

Dobrý den máte aj neaky email?? Napíšte mi na peter202@t-zones.sk Chcem z Californii doviesť elektromobil potrebujem neake info ohľadom cien.
jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

Prosim o radu:
BMW , r.v. 1997, US- verzia, dovezene v 2017 do Nemecka. V nemecku spravena TUV-Sud a prihlasenie na normalne biele znacky.
V TUV papieroch su uvedene aj vynimky - zasklenie (asi oznacenie "E" chyba?), a regulacia sklonu sveiel (auto ju nema).
Ostatne (osvetlenie, svetlomety s "E1", zadne tretie, hmlove,....emisie, VIN) vsetko auto ma ok.

Otazka:
Ako je to v sucasnosti s prihlasenim na Slovensku? Uznavaju tie zapisane vynimky? Uznavaju zapisy v DE technicaku, resp. nemecku TUV?
Predpokladam spravne, ze je to nieco ako tie prihlasenia v CR za pomoci firiem, ktorymi sa potom prihlasuju auta u nas?
Dakujem
peter202
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.04.2006 22:08
Zdieľať na Facebook

Vybavenie papierov

Príspevok od používateľa peter202 »

Nájde sa tu niekto kto sa venuje dovozu Aut z USA pripadne máte na niekoho kontakt kto vie dovezené auto z USA prihlásiť na SK čísla pripadne vie vybaviť všetky papiere nato aby sa tu dalo prihlásiť samozrejme niekto za čo najlepšiu cenu jedna sa o dlhodobú spoluprácu . Ak sa nájde niekto kto aj vozí autá z prístavu tým lepšie . Kontaktujte má na email peter202@t-zones.sk

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: technik75 a 6 neregistrovaných