Honda CRV 1998 - vypína motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Honda CRV 1998 - vypína motor

Príspevok od používateľa x101x »

Dobrý deň, Mám hondu crv r.v 98 problém je že vypína motor za jazdy čí je v pracovnej teplote či nie zasvieti kontrolka motora a vypne ho ako sa mu zachce bud hned pri naštartovaní alebo potom, ako kedy 30 min. ide a potom vypne inokedy aj dlhšie menil som cievku v rozdelovači a žiadna zmena tak potrebujem poradiť Ďakujem za odpovede :)
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Zasvieti aj iná kontrolka, ako check engine?

Skontroluj spínaciu skrinku....stáva sa, že má už opotrebené kontakty a blbne. Ako keby si klúčom zhasol motor...
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

Nie nie nesvieti nič iné, mne to napadlo ale v servise povedali že to nema nič spoločné že to by zhasli všetky kontrolky. ale dik
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Sa ťa spýtam, zhasne na voľnobehu alebo aj keď ideš normálne so zaradenou rýchlosťou s pridaným plynom.
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

aj aj , už sa mi stalo že naštartujem a v sekunde chcipne, hoci kedy aj s rýchlostou, tak mi povedaly že nový rozdelovač treba len už neviem kde hladať a nový vraj od hondy je 700 € trocha moc si myslím . tak ak máte stránky kde najdem rozdelovač (nie iba veko, alebo palec aj ten som menil nepomohlo) Ďakujem
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

ja by som to nemenil lebo niekto povedal. Mal som CR-V, mne odislo toto. Jedneho dna auto neslo nastartovat. tu je odkaz na videa, zadaj do YouTube ignition honda a mozes testovat. Skusku zvladnes aj doma. https://www.youtube.com/watch?v=S4GVSWaVtr0
na inzeratoch najdes nejake cr-v na diely, skus tam ak by si chcel menit zapalovanie na skusku. Alebo pri Trnave je firma, ktora opravuje hondy, poslem ti kontakt do sukromnej spravy. Su ochotni, vyskusaj. Mozno ti pomozu len po telefone.
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

No my máme novú cievku tak že tak vraj odišlo niečo v tom rozdelovači pod cievkou je tam dáka elektrika a tam v elektrike dačo odišlo no tak neviem, bazoš tam som obvolal všetkých a nemajú, tak hádam sa niečo nájde inak dík moc pôjdem volať.
mesty25
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.03.2018 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mesty25 »

podobný problém mám aj ja stým istým autom dalej aštartuje po pol hodine alebo dosiahnutí prevádzkovej teploty ,prejdení cca 8 10 km motor zdochne a i nechce naštartovat točí ale neodpál po pol hohine znovu naštartujerovnaký scenár aj za jazdy aj namieste na volnobehu vymenil som už palivový filter snímač teploty kvapalinypred tým som mal poruchu zlá cievka aj tá bola vymenená aj sviečky teraz toto poprosil by so o radu aj ako ste to viriešilydakujem
x101x
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.06.2017 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x101x »

sorry od vtedy som tu ani nebol, vyriešene to je tak že som kúpil použitý rozdelovač tiež z crv 98 a funguje dobre :) @mesty25
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných