Ford C-max 1.8 16V

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Ford C-max 1.8 16V

Príspevok od používateľa stanno »

Ahojte,

zvažujem kúpu Fordu C-max s benzínovým motorom - 1.6 16V alebo 1.8 16V pre manželku po meste. R.v. okolo 2005. Diesel nechcem.

Máte niekto reálne skúsenosti s takýmito jazdenkami s nájazdom 200tis.km+ ?

Ako sú na tom so spoľahlivosťou? čo sa kazí, odchádza? Sú drahé diely?

Dik
Petojeso@gmail.com
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.12.2016 15:07
Zdieľať na Facebook

Ford c max

Príspevok od používateľa Petojeso@gmail.com »

Pri kúpe ako každé auto...pozrieť,overiť servis, overiť km. Motor...v pohode, nemá zaludnosti, niekedy si potiahne olej, koľko záleží od km a servisu auta. Inak nič strašidelné. Podvozok...trvacny,pri km bežný servis- čapy, tyčky stabilizátora, ložisko s nábojom kolesa, trochu pradrazi výmenu, nič strašné... Elektrika....nemá zaludnosti, no niečo môže odist po km nájazde, nič strašné. Diely....dajú sa zohnať slušnú cenu, treba pohľadať na nete. Spotreba...mesto okolo 8-9 litrov, okresky 6-7 l, diaľnica 6-8 l, priemer okolo 6.5-7.5 len. Záleží na štýle jazdy. Auto bez zaludnosti, pozor na dovoz, tam km nikto nevie, ak sa dá preveriť, treba tak urobiť. Ja mám Mondeo, benzín, mal som FOCUS ( čo je vlastne súrodenec c Max ), rovnaká platforma. Auta bez zaludnosti... Servisu to vedia servisovat. A či je niečo lepšie? Každý má inú chuť a predstavu....ja som bol s Fordami spokojný. A aj v sucasnosti čo vlastním. Len údržba v ramci km nábehu. Šťastnú ruku. Ak niečo konkretne, pýtaj sa....
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

nahradne diely nie su nejake drahe, povedal by som, ze su cenovo prijatelne, rovnako aj spotreba, zalezi ale vsetko od toho, ci kilometre su skutocne a aj to ako bolo o auto starane u predchadzajuceho majitela
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných