DT Gas / gastech riadiaca jednotka

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hadico
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.05.2017 13:47
Zdieľať na Facebook

DT Gas / gastech riadiaca jednotka

Príspevok od používateľa hadico »

dobry den, mam vozidlo (mondeo 2.0i 16V) s LPG systemom D.T. Gas / Gastech, kde odisla riadiaca jednotka. v jednom LPG servise som dostal ponuku nahradit ju inou "univerzalnou" ktora dokaze spolupracovat s pouzitymi komponentami (DTgas reduktor, DTgas vstreky, ventil Tomasetto) za cenu 250€. kedze sa jedna o starsie auto, chcel by som takuto riadiacu jednotku kupit lacnejsiu, napr pouzitu. vie niekto, aka RJ by sla pouzit k tomuto systemu, resp. nejake lacne riesenie? povodne RJ nie su velmi k dostaniu a oprava aktualnej RJ nie je mozna
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

ak najdes pouzitu riadiacu rovnakeho typu ako si mal, tak by ti to mali vediet namontovat a nastavit, pozri napr. allegro, ked zalistujes zo 10 ich tam najdes, pre objednanie z PL je potom k dispozicii viacero stranok

https://allegro.pl/listing?string=stero ... i-1-4-0511
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

staru rj jednotku mozes dat opravit , sikovny mikroelektronik to urobi za bagatel a za kratky cas , je to len plosak s mikrosuciastkami . kamos mal problem so scorpiom 6valec , neslo len na 3 valce , bola vadna rj motora a nedala sa zohnat taka ista , zobral som to kamosovi ktory opravuje mobily a pc , nieco tam pocaroval a za 2 dni a 20 eur auto islo na vsetky valce pekne dalej nieco menil na plosaku a staru suciastku mi aj dal , tiez to zalial niecim aby to bolo vodotesne takze aspon takito tip ,, a odkial si ? ak si z okolia LV nevidel by som v tom problem
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných